2737
2734

امروز اولين تولد دخترمه از طرفي دوست دارم واسش تولد بگيرم از طرفيم هم سختمه هم ميترسم جا كم بياد خونمون ٨٥ متره مهمونامون با خودمون ٣٠ نفر هستن + ٧ تا بچه كه اونا به احتمال زياد ميرن تو يكي از اتاقا واسه بازي. كلا هم واسه ١٧ نفر جاي نشستن دارم يعني مبل و صندلي .بقيه احتمالا بيشترشون سرپا دور ميز مزه و مشغول خوردن و يا در حال رقص و اينا باشن ، نظرتون چيه؟ خيلي بد ميشه؟چيكار كنم؟ اصلا تولد بگيرم يا نه؟ خونواده خودم و شوهرم كلا شهرستانن غير از يه دوستم كسي نيست كمكم كنه ميترسم خيلي خسته بشم غذا و مزه و اينا چيا بزارم؟. خلاصه هرررر نظر و تجربه اي دارين بگين.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صندلی کرایه کن 

خوراکی هم سلف سرویس باشه 

برای بچه ها هم سرگرمی جدا در نظر بگیر اعصابتون خورد نشه 

البته بچه آنقدر کوچیکه هیچی از تولد نمی‌فهمه و سروصدا خوابشو به هم میریزه من باشم واسه سال اول اینجوری نمیگیرم 

2738

ببین یه شام ساده مثل الویه با تنقلاتو کیک. چون روز تولد انقد آدم سنگین میشه همه غذاهات میمونهو فقط زحمتش برات میمونه. 

بچرو ببر آتلیه یه مهمونیه خودمونی بگیر. ایشالله سالای بعد که خودش متوجه تولدو جشن شد و رقاص شد یه جشن توپ بگیرین براش