2726
بله عزیزم پیش دبستانی واجبه باید زود ببریش ثبت نامش کنی.

الان پسر من اردیبهشت ۵ سالش تموم شده .ینی الان پنج سال و سه ماهشه . پس ینی مهر باید بره پیش دبستانی ؟ سال بعد هم کلاس اول ؟

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم پیش ۱ همون مهده وپیش ۲ همون پیش دبستانی قبل از کلاس اول هست. من پرسیدم از چن نفر میگن اجباری نیست ولی برای یادگیری وامادگی هست هرکی خاست میتونه ببره .متاسفانه همه هم غیردولتی هست ک اگ بخای حساب کنی با خرج وسایل میسه نزدیک ۲ میلیون شایدم بیشتر .ولی من نمیبرم .خودم باهاش کارمیکنم تاجایی ک لازم باشه. خاهرمم بچشو نبرد پیش ۲ خودش کارکرد وبچش مینوشت خیلی خوب . امسال هم میره مدرسه . خودم همه چی میگیرم وباهاش کارمیکنم والا پول اضاف ندارم بریزم جیب دولت . اگ مامان زرنگی باشیم خودمون ب بچمون یاد میدیم .چون هموز بچس خوشم نمیاد ببرش بزارمش ک خداومیدونه چجوری تربیت شدن بچه ها .والا از محیط بیرون میترسم .بهتره بچم تاسال دیگ ک بزرگتر میشه کنارخودم باشه

من امروز مهد بودم اگر جا داشته باشن اره گلم مهدی که پسرمو بردم جانداشت

میره مهد یا پیش دبستانی پسرت؟ 

گلم میگن پیس دبستانی واجب نیست .منم میگم نبرم پول ندارم الکی هزینه کنم

میره مهد یا پیش دبستانی پسرت؟  گلم میگن پیس دبستانی واجب نیست .منم میگم نبرم پول ندارم الکی هز ...

پسر من ۹۴ای هست مهد میره 

عزیزم اگر میتونی باهاش کار کنی نبرش در غیر اینصورت ببر اخه سال بعد خیلی تفاوت هست بین بچه کلاس اولی که پیشرفته با اونی که نرفته 

میره تو کلاس میبینه همه بلدن حس بدی پیدا میکنه طفلی

پسر من ۹۴ای هست مهد میره  عزیزم اگر میتونی باهاش کار کنی نبرش در غیر اینصورت ببر اخه سال بعد خ ...

ن گلم میخام ببینم چ چیزایی کارمیکنن منم باهاش کارمیکنم .اخه بچه کوچیک دارم رفت امدم سخت میشه وماشینم نداریم .شوهرمم سرکاره نمیرسه ببرس. میخام خودم تمام توانمو بزارم باهاش کارکنم اشکال هندسی .رنگها .شعر

ن گلم میخام ببینم چ چیزایی کارمیکنن منم باهاش کارمیکنم .اخه بچه کوچیک دارم رفت امدم سخت میشه وماشینم ...

پنج جلد کتابه که باهاشون کار میکنن گلم از سال قبلی ها بگیر باهاش کار کن