2733
2739

پسر من از نوزادی با خواب مشکل داشت الانم همینطوره

میخوام از اول مهر بزارمش مهد موندم چیکار کنم

امروز ساعت نه بیدار شده تا یک مهد بوده سه تا پنج هم خوابیده الان هم خوابش نمیاد همچنان بیداره 

مطمئنا فردا نمیتونه بره مهد 

منم پیش دبستانی دخترم سر همین قضیه اذیت میشدم .پیش بود برام مهم نبود بره یا نه .ولی امسال اول میره😫

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من مامانم مارو از یک خفته قبله شروع مدرسه ساعت نه میخوابوند خاموشیه واقعی خودشونم نیخوابیدن دیگه اول ...

ما ساعت۸حتی تو زمستون ساعت ۷میخوابیدیم بچه بودیم اما سر خواب پسرم موندم هیچ‌جوره تنظیم نمیشه

خانوما ممنون میشم کمکم کنید  بچم ۵ سال ۳ماهشه . بنظرتون مهر باید بره مهد یا پیش ۲؟؟؟؟

متولد چه سال و چه ماهیه

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2738
من مامانم مارو از یک خفته قبله شروع مدرسه ساعت نه میخوابوند خاموشیه واقعی خودشونم نیخوابیدن دیگه اول ...

بچه های امروز ی مگه میخواابن ‌ دخترم عصری دیفن و سرماخوردگی و الانم کوریزان خورده ‌ باز بیداااااااااره

ما ساعت۸حتی تو زمستون ساعت ۷میخوابیدیم بچه بودیم اما سر خواب پسرم موندم هیچ‌جوره تنظیم نمیشه

ببین من دخترم چهار ستلشه شب دیگه نهایت تا یازده بیدار باشه اونم اگه مهمونی باشیم شما صبح هشت و نیم نه صداش کن نزار بخوابه تا ده یازده ظهرم فقط نیم ساعت شب قشنگ خودش سره  ساعت ده یازده خوابه

2706