2726
عنوان

📢بی خوابای گل بیاین یه بازی بکنیم👀👋✊

| مشاهده متن کامل بحث + 6343 بازدید | 1130 پست
سیلوره بزرگا.کوچیکام مشکی.سرویس قوطی هم صورتی  نهار خوری و فرشم کرم

بنظرم چون وسایلات سیلور و مشکی هست سفید و نقره ای براق بزن باز برو از نزدیک ببین شاید طلایی به خونت بیاد پرده هات چه رنگیه 

تیکر تاریخ عروسیمه1شهریور.میشه برای اینکه کارام جور بشه یه صلوات بفرستین.ممنون
بنظرم چون وسایلات سیلور و مشکی هست سفید و نقره ای براق بزن باز برو از نزدیک ببین شاید طلایی به خونت ...

پرده آشپز خونه رو سفید میزنم.البته میتونم عوض کنم.

به شوهرم دیشب گفتم گفت فقط طلایی بزن😂عاشق طلایی هست چندتام دکوری طلایی برام گرفته.

ولی میترسم از چشم بیافته بعد یه مدت

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرده آشپز خونه رو سفید میزنم.البته میتونم عوض کنم. به شوهرم دیشب گفتم گفت فقط طلایی بزن😂عاشق طلایی ...

قابش طلایی بزن حالا که شوهرت دوست داره فوقش ازش زده شدی وضع شوهرت خوبه که عوضشون کن نقره ای بزن.فقط خوب کابینت سفید بزن. چند شد ؟

قابش طلایی بزن حالا که شوهرت دوست داره فوقش ازش زده شدی وضع شوهرت خوبه که عوضشون کن نقره ای بزن.فقط ...

فقط میترسم به وسایلا نیاد

باورت نمیشه رفتیم پیش یکی دیگه گفت میشع19 میلیون.

اونا خیلی کلاهبردار بودن میخواستن 10 میلیون بیشتر بگیرن

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2728
فقط میترسم به وسایلا نیاد باورت نمیشه رفتیم پیش یکی دیگه گفت میشع19 میلیون. اونا خیلی کلاهبردار بو ...

دیدی بهت گفتم گفتم که ما با بهترین جنس شد این قیمت جنسی که خودمون خریدیم دادیم برای برش

دیدی بهت گفتم گفتم که ما با بهترین جنس شد این قیمت جنسی که خودمون خریدیم دادیم برای برش

اره اونا یزدی بودن.این همشهری خودمونه