2726
عنوان

کی از دستورات دایی ابراهیم (برای رفع سحر) استفاده کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 211297 بازدید | 690 پست
شیرازی نیستم ولی شیراز زیاد میام تا دیروز اونجا بودم چند روز بعدم میام باز😁😁

چ خوب ، حدس میزنم جنوبی باشین، در هر صورت موفق باشی گلم ، تجربیات مشترکی داشتیم 

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو وب دایی نوشته یه بار صبح یه بار ظهر یه بار شب اما من روزی دوبار گوش میدادم.همینجوری که کارامو ان ...

عزیزم دو بار باید سوره بقره رو کامل پشت سر هم گوش داد؟ من هم همزاد خیلی بد دارم و هم طلسم، من اون نماز حضرت زهرا رو که گفتید خوندم حتی مامانم و یکی از خواهرانم هم چهل روز برام خوندنش ولی تاثیر ی نداشت برام ، شما رو بخدا سوره بقره بنظرتون بهم کمک خواهد کرد؟

اره عزیزم خیلیییی عالی بوده خیلی

خدا رو شکر، شرمنده میتونم بپرسم هر روز فقط یه بار گوش دادید و ایا همراش هم میخوندید؟ بعد از چه مدت تاثیرشو دیدید؟ من هم همزاد دارم و هم طلسم شدم

عزیزم دو بار باید سوره بقره رو کامل پشت سر هم گوش داد؟ من هم همزاد خیلی بد دارم و هم طلسم، من اون نم ...

میشه بگی مشکلت با همزاد چیه؟چطوری اذیت میشی

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی
عزیزم دو بار باید سوره بقره رو کامل پشت سر هم گوش داد؟ من هم همزاد خیلی بد دارم و هم طلسم، من اون نم ...

یعنی نتونستی تو خواب ببینی کی برات انجام داده طلسمو 

من اوایل میگفتم نه راضی به ذلالتشون نیستم.بعد دیدم زندگیم داره از هم میپاشه ۴سال گرفتار بودم.پارسال ...

باید در هر صد بار بسمالله رو هم بگیم 

میشه بگی مشکلت با همزاد چیه؟چطوری اذیت میشی

غیر از مسله روحی که دایم به خودکشی فکر میکنم... خوابهای ترسناک ... ی بار اولی خوابیده بودم هنوز خواب نبودم یه چیز سیاه چسبید به دستم و اینقدر دستمو به دیوار میزدو جیغ زدم تا ناپدید شد، تمام دستم کبود بود تا یه مدت، چند وقت پیش هم تنها تو خونه بودم تازه خوابیده بودم یه چیزی هم قد خودم دیدم کنارم دراز کشیده و از رو تختم هولم میداد ... همیشه قران کنارم هست ..،

2706