2726
عنوان

کیا چشم سومشون بازه

| مشاهده متن کامل بحث + 11210 بازدید | 382 پست
بله عزیزم قبلا باهم صحبت کردیم و گفتم میتونم با پاکسازی درمانش کنم به طور کامل و تمرینات ک گفتین ماد ...

وای به ماهم یاد بدین اگه امکانش هست

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
عهههه شمایی😅 هنوز دودلم اخه میترسم پولم هدر بده  شما که حضوری نمیکنی اخه وگرنه ازخدام بود وال ...

بله عزیزم من فکر میکردم درمان کردین تا حالا! انشالله که نتیجه میگیرین

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اصلا زنگ هم نزدم نوبت بگیرم . خب ریسکه دیگه اگه نتیجه نگیرم مادرم بیچارم میکنه 😑

افسردگی رو ما خودمون ترسناکش کردیم عزیزم سخت نیست ترسناک نیست نیازی هم به هزینه گزاف اینجوری نیست. همه چیز از درون خود ماست هیچ چیزی بیرون نیست هیچ چیزی پس میتونین خودتون هم درمانش کنین. فقط کافیه بخواین و این همههههه تلقین رو قیچی کنین

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
آره گلم

توی کانالم که توی امضای هستش عضو بشین هر روزه مطلب قرار میدم . سوالی هم داشتین توی پی وی جواب میدم.

افسردگی رو ما خودمون ترسناکش کردیم عزیزم سخت نیست ترسناک نیست نیازی هم به هزینه گزاف اینجوری نیست. ه ...

اخه واقعا وضعیت من بده . هیچی خوشحالم نمیکنه . حتی تو اتاقم گاهی وقتا احساس خفگی دارم . از کنترلم خارج شده انگار دیگه منتظرم یکی نجاتم بده 

توی کانالم که توی امضای هستش عضو بشین هر روزه مطلب قرار میدم . سوالی هم داشتین توی پی وی جواب میدم.

چشم ؛ممنونم گلم

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
اخه واقعا وضعیت من بده . هیچی خوشحالم نمیکنه . حتی تو اتاقم گاهی وقتا احساس خفگی دارم . از کنترلم خا ...

افسردگی حاد ندارین من ایمان دارم ک شما اگر یک درصد بخواین میتونین درمان بشین چون اصلا مشکلی وجود نداره. شما میاین مجازی با دیگران ارتباط میگیرین حتی مجازی امااااا در مورد افسردگی میپرسین و این یک تلقین بزرگه خانمی. کاش به حرفم گوش میدادین توی تل گرام پیام میدادین تا درمانش میکردیم اما خب فکر میکنین چون هزینه ی اون بیشتره پس درمانش موثر تره اما شما بی درمان و فقط با صحبت اوکی میشین

افسردگی حاد ندارین من ایمان دارم ک شما اگر یک درصد بخواین میتونین درمان بشین چون اصلا مشکلی وجود ندا ...

باور کنین دارم . تلقین نمیکنم اما خیلی سست  شدم انگار کنترلمو رو احساساتم از دست دادم . نه بخاطر گرون تر بودنش نیست . میکم اخه حضوریه واسم خودشون پاکسازی میکنن . شما چرا حضوری قبول نمیکنین؟ بهتره که 

باور کنین دارم . تلقین نمیکنم اما خیلی سست  شدم انگار کنترلمو رو احساساتم از دست دادم . نه بخاط ...

ایشون با هیپتونیزم انجام میدن و حضوری هستش اما من با هیپتونیزم کار نمیکنم و بارها و بارها درمان شدن با پاکسازی از افرادی که مشاوره خواستن. شما میتونین خودتونم درمانش کنین با یکم سرچ توی نت و اطلاعاتتون رو بالا بردن و توی فضای بهتری قرار گرفتن میشه حلش کرد. باور کنین تلقینه من به کرات این رو دیدم عزیزم و اولین بارم نیست که. یک ساعت بیاین مثل الانتون نباشین میگین نمیشه درسته؟؟ خب معلومه نمیشه چون پا نمیشین چون تا بگم میگین نه حالم خوب نیست یک بار به خودتون فشار بیارین و بتونین دنیا و حس و حالتون تغییر میکنه

2706