2726

بچه ها من پدرم  اصلا مسئولیت پذیر نیس خودش میشنه تو خونه من باید کارایی ک اون باید انجام بده من انجام بدم مثلا قفل در خراب بشه به من میگه تو باید بری یکیو بیاری درست کنه  اگه ام انجام ندم دعوا راه میندازه  ادم به غلط کردن میفته میگم باشه انجام میدم مثلا 10 شب میگه تو برو نون بگیر  من باید چیکار کنم چجوری وایسم و انجام ندم البته اینم بگم واسه من اینجوریه اگه شخصی از فامیل ساعت 3 نصف شبم بهش بگه واسم این کارو انجام بده انجام میده ولی کارای خونه ک مربوط به اونه انجام نمیده یه اخلاقیم داره قهر میکنه اگه انجام ندم اینایی ک گفتم کوچیک ترین کارشه یا مثلا توقع داره من بلد باشم یه چیزی ک خراب میشه درست کنم یا چیزی ک واسم خیلی تعجب اوره پیچ بستن ک کاره مردونس خودش نگاه میکنه به من میگه تو پیچو ببند اصلا حس دختر بودن داره از بین میره  اینقدر کاره مردونه انجام دادم  دیگه ناز کردن فراموش کردم چجوریه

ما کوچیکا خدامون بزرگه ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هوووووف این ک بابای منه البته ب جز نون خریدن ک با مامانمه 

یبار مرد بودنشو حس نکردیم تو خونه یخچال منو مامانم جا ب جا میکنیم خونه تکونی میکنیم همه کارا گردن منو مامانمه حتا مردونه ترین کارها

یبار موزاییک تو حیاط خراب شد کارگرم نگرف منو مامانم درس کردیم

اه ازش متنفرم

همسرم دلیل من است. 💜🌱

میدونم سخته ولی جنبه مثبتشو نگاه کن که مستقل میشی.رفتارهای دخترونت رو جای دیگه تقویت کن مثلا کلاس یا باشگاه برو و رفت و امدتو با دوستات زیاد کن

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

شما نیمه پر لیوانو ببین ده شب نرو نون بگیر اما دربقیه موارد تا حدودی بلد باشی خوبه مهارت همیشه به دردبخوره دیگه یه پیچ رو فارغ از جنسیت هرکسی باید بلد باشه ببنده بی ذست و پایی و وابستگی که هنر نیست حالا ایشونم اخلاقش اینه دیگه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
ده شب نرو نون بگیر اما دربقیه موارد تا حدودی بلد باشی خوبه مهارت همیشه به دردبخوره دیگه یه پیچ رو فا ...

من ک نمیگم بستن  پیچ بده این ک خودش وایسه بگه پیچو ببند بد نیس؟؟ 

ما کوچیکا خدامون بزرگه ❤️
من ک نمیگم بستن  پیچ بده این ک خودش وایسه بگه پیچو ببند بد نیس؟؟

چرا بدهست ولی خوب چکارش میشه کرد دوست من ؟ادما تواین سن عوض بشو نیستن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706