2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هروقت دلم میگیره میام اینجا یکم داستاناتونو میخونم یکم اروم‌میگیرم یکمم ناراحت میشم بعضی وقتا تاپیک میزدم حرف دلمو میزدم .ولی از وقتی فهمیدم خواهر شوهرم میاد نی نی سایت میخونه دیگه هیچی نمینویسم حتی دوست ندارم برا کسی کامنت بذازم مبادا منک بشناسه😭

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯
چون بهتر از اینجا رو داری.خدا برات نگه داره.برا من که جاییو ندارم پناهگاهه گاهی

ممنون عزیزم🌸 آخه کلا اینجا من دیدم همش دل میشکنن. خودم یه بار درد دل کردم یکی خیلی ناراحتم کرد

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
مگه اسم واقعیتو گذاشتی!؟ از کجا میفهمن تویی!

نه اسممو نذاشتم ولی دوتاپیک تابلو دارم که هرچی خواستم پاکشون کنم بلد نبودم نی نی یار کمکم نکرد

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯