2703
2553
عنوان

ازلاغریم خسته شدم چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 118 پست
اره منم لاغر بودم و راههای مختلفو امتحان کردم ولی از پودر جوانه گندم نتیجه گرفتم تازه ادما خوشگلم می ...

من این ترکیبو میزنم به پوستم 

خیییلی بد بو هست

چطور میشه خورد 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باشگاه برو،سینه مرغ و سیب زمینی و سفیده تخم مرغ،ژله،شیرینی خامه ای،شیرکاکائو،شیرموز بخور 

باشکاه زیر نظر مربی باتجربه و باحوصله برو عالی میشییی

محکوم 
2720

منم شروع کردم قرص سیپروهپتادین خوردن😔

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

منم لاغرم.البته من اینطور نبودم.بخاطر بچه شیر میدم.اشتهامم زیاده.ولی چاق نمیشم.و لاغر شدم.

امید دارم بعدش وزنم برگرده.

ولی تو گفتی کلا لاغر بودی.شاید ژنتیکت همینه...ناشکری نکن.

برای اینکه اشتهات زیاد بشه پیاز همراه غذات بخور.حتما موثره.

2714
من 45 بودم دو ماهه میخورم شدم 50

روزی چندتا؟

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤