2410
2553
عنوان

ازلاغریم خسته شدم چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 118 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره .خداروشکر عزیزم من چون سینم ی مدت خیلی درد میکرد رفتم سونو متوجه توده شدم خدا رحم کرد بهم

انشالله که بلات دور عزیزم😍🌹

خودت جوانه درست کن بخور اگه اطمینان نداریم،معجون

2720
2714
ازمایش کلی دادم سالمم چجوری میخوری پودرشو؟ خیلی بدمزس اما اگه بدونم واقعا اثرداره میخورم

سیب زمینی سرخ کرده زیاد بخور لبنیات همه چیز پرچرب بخور شکلات زیاد بخور عزیزم بخور دییییییییگه کیف کن واسه خودت فقط بخور لاغری دیگه غصه داره دخترم؟؟؟ 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
ینی رومن جواب میده؟ ینی ممکنه من وزنم دوباره به55برسه خداااااااا

اره منم لاغر بودم و راههای مختلفو امتحان کردم ولی از پودر جوانه گندم نتیجه گرفتم تازه ادما خوشگلم میکنه بریز تو ماست بعد غذا بخور طعمش بهتر میشه .مطمین باش اثر میکنه

شما از کجا میگیری تهرانید؟من ی مدت همین رویالو مصرف کردم ولی اون قوطیش ک رنگش نخودیه ولی اصلا تاثیرن ...

من رویال اصل اصل گرفتم خوردم بسیاااااار تغییر کردم

نمیدونم چشم خوردم یا عوارضش بود ک صورتم بدجور جوش زد و دربه در دکترا شدم و هنوزم افسردم بخاطرش چون جای جوشا گود شد

از خیلیا شنیدم رویال باعث تحریک کبد و جوش صورت و بدن میشه..برا من ک موهای صورتمم خییییلی شدن

ب محض قطع کردن قشنگ ماه به ماه لاغر شدنم رو حس میکردم تاااااا برگشتم وزن سابق😐

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2706