1428
1389
عنوان

ازلاغریم خسته شدم چیکارکنم

1161 بازدید | 118 پست

من159قدم و45وزنمه

بخدا دیگه خسته شدم ازینهمه لاغری

ازاول لاغربودم اما یه دوره مولتی ویتامین سانستول و فروگلوبین مصرف کردم خوب شدم اما کم کم دوباره وزنم برگشت

الان قرص مخمر و پودرگین اپ میخورم اما اصلا اثری رو اشتهام ندارن

دیگه افسرده شدم ازین لاغریم توروخدا اگه کسی راهی میدونه بگه

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1432

اول ازمایش تیروئید و کم خونی بده مشکلی نبود پودر جوانه گندم عالیه.من از 40کیلو رسیدم 62 اصلا هم وزنم کم نشده

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎

پس من چی که قدم 163 وزنم قبل رو 44 بودم این چند وقت از بس غصه خوردم اومدم رو 37 دیگه شدم اسنخون خالی

اگه راه حلی پیدا کردی به منم بگو

چند سالي ست که ديوانه ترين عاقل شهر خنده را کشته و در خاطره ها گم کرده مثل ان عالم دين بعد چهل سال نماز تازه فهميده خودش نيز خدا گم کرده
اول ازمایش تیروئید و کم خونی بده مشکلی نبود پودر جوانه گندم عالیه.من از 40کیلو رسیدم 62 اصلا هم وزنم ...

راست میگی واقعا اثر داره.چطوری و چقدر تو چند وقت استفاده کردی

هر چه میخواهی ببر.اما مرا از یاد نه
1394
اول ازمایش تیروئید و کم خونی بده مشکلی نبود پودر جوانه گندم عالیه.من از 40کیلو رسیدم 62 اصلا هم وزنم ...

چطور استفاده کردی؟

👰🤵🏻 میشه دعا کنید زودتر ی عروس خوشبخت بشم؟

جوانه گندم گیاهیه،اصلا برا بارداری و شیردهی هم ضرر نداره.با شیر هم که میخوری پوستت تقویت میشه.به هرکی معرفی کردم استفاده کرد جواب گرفته

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎

ازمایش کلی دادم سالمم

چجوری میخوری پودرشو؟

خیلی بدمزس

اما اگه بدونم واقعا اثرداره میخورم

1396
ازمایش کلی دادم سالمم چجوری میخوری پودرشو؟ خیلی بدمزس اما اگه بدونم واقعا اثرداره میخورم

بخدا من دیگه خسته شدم

خیلی قیافم بهم ریخت 

انگار هرکارمیکنم جواب نمیده

راست میگی واقعا اثر داره.چطوری و چقدر تو چند وقت استفاده کردی

اره عزیزم تاثیر شو همون ماه اول خودت میبینی.تا هر چند کیلویی که دوس داری اضافه کنی بخور.من تو چند ماه هی میخوردم

1339