1874
1823
عنوان

ازلاغریم خسته شدم چیکارکنم

1165 بازدید | 118 پست

من159قدم و45وزنمه

بخدا دیگه خسته شدم ازینهمه لاغری

ازاول لاغربودم اما یه دوره مولتی ویتامین سانستول و فروگلوبین مصرف کردم خوب شدم اما کم کم دوباره وزنم برگشت

الان قرص مخمر و پودرگین اپ میخورم اما اصلا اثری رو اشتهام ندارن

دیگه افسرده شدم ازین لاغریم توروخدا اگه کسی راهی میدونه بگه

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

منم از چاقی☹☹☹☹

دلم یه دختر دیگم میخواد ولی میترسم از بارداری از بعدش ازتنهاییم از غربتم از اینکه نتونم به دختر سه سالم برسم بچم پیشرفت نکنه خدایا کمکم کن اگه خواستی یه صلوات برا سلامتی دخترمو برای ارامشو کارگشایی من بفرست😍
1825

اول ازمایش تیروئید و کم خونی بده مشکلی نبود پودر جوانه گندم عالیه.من از 40کیلو رسیدم 62 اصلا هم وزنم کم نشده

مشاور بیمه هستم،هر سوالی راجب بیمه  باشه در خدمتم😄😍😍😉💕دوستانی که داستان میخونن این ایدی اینستا گرام منه.داستان های واقعی رو می نویسم.اگه تمایل داشتین داستان زندگی شما رو هم مینویسم.😍😘ta_ha4394
اول ازمایش تیروئید و کم خونی بده مشکلی نبود پودر جوانه گندم عالیه.من از 40کیلو رسیدم 62 اصلا هم وزنم ...

راست میگی واقعا اثر داره.چطوری و چقدر تو چند وقت استفاده کردی

هر چه میخواهی ببر.اما مرا از یاد نه
اول ازمایش تیروئید و کم خونی بده مشکلی نبود پودر جوانه گندم عالیه.من از 40کیلو رسیدم 62 اصلا هم وزنم ...

چطور استفاده کردی؟

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺

جوانه گندم گیاهیه،اصلا برا بارداری و شیردهی هم ضرر نداره.با شیر هم که میخوری پوستت تقویت میشه.به هرکی معرفی کردم استفاده کرد جواب گرفته

مشاور بیمه هستم،هر سوالی راجب بیمه  باشه در خدمتم😄😍😍😉💕دوستانی که داستان میخونن این ایدی اینستا گرام منه.داستان های واقعی رو می نویسم.اگه تمایل داشتین داستان زندگی شما رو هم مینویسم.😍😘ta_ha4394

ازمایش کلی دادم سالمم

چجوری میخوری پودرشو؟

خیلی بدمزس

اما اگه بدونم واقعا اثرداره میخورم

1794
ازمایش کلی دادم سالمم چجوری میخوری پودرشو؟ خیلی بدمزس اما اگه بدونم واقعا اثرداره میخورم

بخدا من دیگه خسته شدم

خیلی قیافم بهم ریخت 

انگار هرکارمیکنم جواب نمیده

راست میگی واقعا اثر داره.چطوری و چقدر تو چند وقت استفاده کردی

اره عزیزم تاثیر شو همون ماه اول خودت میبینی.تا هر چند کیلویی که دوس داری اضافه کنی بخور.من تو چند ماه هی میخوردم

1718