1363
1389
عنوان

ازلاغریم خسته شدم چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 118 پست

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

ینی رومن جواب میده؟ ینی ممکنه من وزنم دوباره به55برسه خداااااااا

اره منم لاغر بودم و راههای مختلفو امتحان کردم ولی از پودر جوانه گندم نتیجه گرفتم تازه ادما خوشگلم میکنه بریز تو ماست بعد غذا بخور طعمش بهتر میشه .مطمین باش اثر میکنه

شما از کجا میگیری تهرانید؟من ی مدت همین رویالو مصرف کردم ولی اون قوطیش ک رنگش نخودیه ولی اصلا تاثیرن ...

من رویال اصل اصل گرفتم خوردم بسیاااااار تغییر کردم

نمیدونم چشم خوردم یا عوارضش بود ک صورتم بدجور جوش زد و دربه در دکترا شدم و هنوزم افسردم بخاطرش چون جای جوشا گود شد

از خیلیا شنیدم رویال باعث تحریک کبد و جوش صورت و بدن میشه..برا من ک موهای صورتمم خییییلی شدن

ب محض قطع کردن قشنگ ماه به ماه لاغر شدنم رو حس میکردم تاااااا برگشتم وزن سابق😐

1401
اره منم لاغر بودم و راههای مختلفو امتحان کردم ولی از پودر جوانه گندم نتیجه گرفتم تازه ادما خوشگلم می ...

من این ترکیبو میزنم به پوستم 

خیییلی بد بو هست

چطور میشه خورد 😔

منم شروع کردم قرص سیپروهپتادین خوردن😔

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتي مياي تو نی نی سایت  انگار اومدي بيمارستان بخش CCU؟همه قلب ها شکسته...؟ناراحت؟يکي داره ميميره...؟يکي تصميم به مردن داره...؟اصن يه وضعي دااااغون والا منم الان حس ميکنم يکي ولم کرده رفته😐هرکيه خودش بياد بگه،،ميبخشمش 😁😂  ۵ساله تو عقدم ،میشه با دل مهربونت برام ی صلوات بفرستی بلکه منم خانومه خونه خودم بشم😍 تیکر تولد عقشم و عروسیم انشالله👰🤵اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم     من مامان مرصاد جونمم من مطمئنم خدایاااا من میدونم ک تا ۱۴۰۰ پسرم تو بغلمه ای خدااااا 😍از الان ک هیچ وجود خارجیم نداری عااااااشقتم عشق مامان، تو ب خدا نزدیکتری بهش بگو ک زودتر برای رفتن زیر ی سقف منو بابات کمکون کنه  تا توام زودتر بیای بغلم😍😍😍😍😍 اللهم صل علی محمد وال محمد  اهاییییی تویی ک امضامو خوندی ، اره دوست عزیز با خودتم😉 از خدا میخام ک امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه آمین❤🙏   اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🙏❤😘
1376

منم لاغرم.البته من اینطور نبودم.بخاطر بچه شیر میدم.اشتهامم زیاده.ولی چاق نمیشم.و لاغر شدم.

امید دارم بعدش وزنم برگرده.

ولی تو گفتی کلا لاغر بودی.شاید ژنتیکت همینه...ناشکری نکن.

برای اینکه اشتهات زیاد بشه پیاز همراه غذات بخور.حتما موثره.

من 45 بودم دو ماهه میخورم شدم 50

روزی چندتا؟

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتي مياي تو نی نی سایت  انگار اومدي بيمارستان بخش CCU؟همه قلب ها شکسته...؟ناراحت؟يکي داره ميميره...؟يکي تصميم به مردن داره...؟اصن يه وضعي دااااغون والا منم الان حس ميکنم يکي ولم کرده رفته😐هرکيه خودش بياد بگه،،ميبخشمش 😁😂  ۵ساله تو عقدم ،میشه با دل مهربونت برام ی صلوات بفرستی بلکه منم خانومه خونه خودم بشم😍 تیکر تولد عقشم و عروسیم انشالله👰🤵اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم     من مامان مرصاد جونمم من مطمئنم خدایاااا من میدونم ک تا ۱۴۰۰ پسرم تو بغلمه ای خدااااا 😍از الان ک هیچ وجود خارجیم نداری عااااااشقتم عشق مامان، تو ب خدا نزدیکتری بهش بگو ک زودتر برای رفتن زیر ی سقف منو بابات کمکون کنه  تا توام زودتر بیای بغلم😍😍😍😍😍 اللهم صل علی محمد وال محمد  اهاییییی تویی ک امضامو خوندی ، اره دوست عزیز با خودتم😉 از خدا میخام ک امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه آمین❤🙏   اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🙏❤😘
1403

عزیزم منم تو عروسیم ۵۰کیلو بودم قدمم۱۶۳ یبار  رفتم دکتر تغذیه بهم عرق یونجه و شیره انگور داد درسته من نخوردم اونارو ولی میگفت خیلی تاثیر داره

پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ...�🌷🌻🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺 
خودت درست میکنی یا اماده میخری ؟

خودت درست کن،عطاری هم داره.مادر شوهرم خودش می گرفت درست میکرد واسه برادر شوهرم

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎
از کجا گرفتی؟قیمتش چنده؟برالاغری خوبه؟

از عطاری معتبر،تا دوسال پیش قیمتش 30....35بود الان و نمیدونم.حتما حتما برچسب داشته باشه معتبر باشه

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎