1822
1823
عنوان

ازلاغریم خسته شدم چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 118 پست

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

شبی ی قاشق؟

اره یه قاشق از پودر و بریز تو یه لیوان شیر،یا آبمیوه بخور

مشاور بیمه هستم،هر سوالی راجب بیمه  باشه در خدمتم😄😍😍😉💕دوستانی که داستان میخونن این ایدی اینستا گرام منه.داستان های واقعی رو می نویسم.اگه تمایل داشتین داستان زندگی شما رو هم مینویسم.😍😘ta_ha4394
1825
عزیزم چند نوع جوانه گندم هست شما از کدومش استفاده کردی واینکه چند خریدی؟میشه عکسشو بزاری؟

من از 25هزار خریدم تا 35

اجازه بده برو یکی از قوطی هاشو پیدا کنم عکس میفرستم

مشاور بیمه هستم،هر سوالی راجب بیمه  باشه در خدمتم😄😍😍😉💕دوستانی که داستان میخونن این ایدی اینستا گرام منه.داستان های واقعی رو می نویسم.اگه تمایل داشتین داستان زندگی شما رو هم مینویسم.😍😘ta_ha4394
من 54 هستم.قدم 168.پاهام خیلی لاغره.ارزومه چاق شم

عزیزم الان اکثر بازیگر خارجیازو نگا کنی پاهای لاغرتراشیده  دارن  لاغرباش ی بهترازچاقیه به نظرم

برای سلامتی و سالم بودن دخمل قشنگم ی صلوات بفرس     
جوانه نخور معدتو نابود میکنه. من مخمر تاپ لوور خوردم لپو شدم😄😄

من خیلی ساله جوانه میخورم که....قرص مخمرم میخورم...ولی فقط سالی دو‌قوطی میگن مجازه

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی😌♥️

1893
من خیلی ساله جوانه میخورم که....قرص مخمرم میخورم...ولی فقط سالی دو‌قوطی میگن مجازه

من خودم نخوردم

اما اقوام خوردن بخدا نابود شدن

برا مخمرم  من اولین بارمه  بهم ساخته😄😄

خوش اومد پسر کوچولومممم😍😍😍
1718