2726
عنوان

کیا کسی ندارن باهم رفت و آمد کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1709 بازدید | 105 پست
ما شهر خودمونيم كلي فاميلم داريم ولي همشون نفهم و رو اعصابن الان جند ساليه رابطه نداريم راحتيم.  ...

آره فامیلای مام خیلی بدن به خاطر همین باهاشون رفت وآمد نداریم البته مامانم از اول رفت وآمدو دوست نداشت

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره فامیلای مام خیلی بدن به خاطر همین باهاشون رفت وآمد نداریم البته مامانم از اول رفت وآمدو دوست ندا ...

مامان من فقط تو خواهراش كارمند شد هميشه حسادت سر حقوق و دارايي مامان منه، معتقدن مامانم شانس داشته اونا نداشتن

2728

ما هم 

ولی خونه مامانم اینا رفت و آمد زیاده وقتی میام اینجا حال میکنم مهمون میاد میره کیف میده 

ولی خونه خودمون طرف خانواده شوهرم کسی نیس از فامیلای خودمم نمیان زیاد عید به عید شایدم نه 

چون میگن دوری 

کرجم  اونا شهریار 😁

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 
مامان من فقط تو خواهراش كارمند شد هميشه حسادت سر حقوق و دارايي مامان منه، معتقدن مامانم شانس داشته ا ...

ای بابا امان ازین حسادت به خدا الان همه حسود شدن به داشته و نداشتت حسودی میکنن

منم باکسی رفت و امد ندارم زیاد اجتماعی نیسم همش توی جمع ساکتم برعکس من شوهرم یه زبونی داره بیا و ببین😓یه دوست دارم ک شوهرشم با شوهرم دوسته.

اون برعکس من زبون داره مص شوهرم ولی شوهرش ساکته مص من همش حس میکنم چشم داره ب شوهرم اخه دوستمم همه چیش از من سره خیلی حساس شدم روش همه چی تمومه بخدا همش وقتی باهم یعنی خانوادگی میریم بیرون دلهره دارم ک نکنه شوهرم تو دلش بگه کاش زن منم این طوری بود😢😢😢😢

ما خار داریم نزدیک نشوید✋
ای جانم درکت میکنم عزیزم

بخدا همین بعدازظهر هم میگفتن مامان ماهم بریم خونه بکی.خودمم یه عمل دارم چندروز دیگه موندم بچه هامو چیکار کنم.خودم کی همراهم باشه😢

با غصه نشو همدم سنت شکنِ خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش..
منم باکسی رفت و امد ندارم زیاد اجتماعی نیسم همش توی جمع ساکتم برعکس من شوهرم یه زبونی داره بیا و ببی ...

خدانکنه عزیزم به دلت بد راه نده سعی کن تو جمعا توام حرف بزنی 

بهتر  مثلا خواهرشوهرت نزدیکت بود بهتربود

خواهرشوهرم نزدیکه ولی زیاد نمیاد پیش ما آخه مامانش همش بدی مارو میکنه البته خودشم با مامانش مشکل داره ولی نمیدونم چرا باز حرفای مامانشو باور میکنه

2706