2733
2734
عنوان

شوهرم به خانوادم بی محلی میکنه

1700 بازدید | 17 پست

امروز با مادرم رفتیم دکتر اومد دنبالمون سر راه اروم تو گوشش گفتم سر راه بسنی میخری جلو بسنی فروشی ایستاد گفت برو بخر منم اب هویج گرفتم یکم از ابهویج و دخترم ریخت رو دستش(فقط دستش یکم کثیف شد) منم از دستش گرفتم گفتم نگهش میدارم برات بریم خونه مامان؛؛ شوهرم شروع کرد جلو مادرم (این بچه س مقصر خودش نیست ؛ مقصر مادر احمقشه که تو ماشین براش میخره؛؛ من دوست ندارم با شماها برم بیرون؛؛ حوصله ی تو و بچه هاتو نداااارم ؛ با فریاد و غر غر غر غر غر بعد ترمز کرد جلو خونه گفت برید گمشید از شرتون راحت شم)  و برد مامانمو رسوند بعد اومد خونه لبخند زد گفت خوب جلو مادرت چزوندمت؛؛ تاتو باشی هوس حاتم طایی بازی نکنی(اینم بگم که اصصصلا خسیس نیست دیشب شام بیرون بودیم دویست پنجاه هزارتومن شد خم به ابروش نیورد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای چقد پسته که جلو مادرت اینکارو کرده.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
2706