2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خخخ منم دخترعمه هام دوتاشون٧٩هستن ازمن كوچيكترن بچه ندارنا ولي٣ساله عروسي كردن😂 ب نظرم اينجوري ادم ...

اره منم دختر عموم ۷۹هست بچش اندازه خواهر منه 🥺

اینقدر مادربزرگم مسخرم میکنه 😂😂😂😂😂

منم خیلی موافقم 👏👏👏👏👏

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
2731

منم متولد ۷۹هستم.تقریبا ی سالونیمه ازدواج کردم‌.کجاش عجیبه‌.

سن اون دختر واسه ازدواج موردی نداره سن شوهرش پایینه.بهرحال بهتره براشون آرزوی خوشبختی کنیم.بقیش به ما هم ربطی نداره 

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱
2738
خب اونموقع فرق داشت الان باباي من وقتي سرباز بوده واسش مامانمو گرفتن..مرداي اونموقع با مرداي الان زم ...

اره خب 

الان پسرا سوسولن

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
اونموقع مرداي٢٠ساله واسه خودشون خونه خريده بودن الان مرداي٣٠ساله تازه گوشواره ميندازن گوششونو س ...

😂😂😂😂

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
اینجا که خودم بود لامصب قبول نیس😂😂😂😂😂😂

میخاسم تو تاپیک از دوست پسرم حاملم تگت کنم ترکیده

شانس نداری خاهر😂😂

به همین سوی چراغ قسم کاربر قدیمی ام😃والا بوخودا   تیکر بارداریم نیست
2706