2737
2734
عنوان

مامانایی که نی نی 😍اردیبهشتی😍 تو دلشون دارن بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 51004 بازدید | 7348 پست
چون وزنش کمه و دور شکمش به ۳۳ هفته میخوره باید برم سونو داپلر و رنگی اگ از اونجا تشخیص بدن رحم برای ...

سلام عزیز

منم سونو بیوفیزیکال دادم دوهفته و چند روز بچه کوچیکتر بود..دکتر گفت بچه به دنیا بیاد بیشتر وزن میگیره تا توی شکم

به من گفت هفته دیگه بیا رحم ات رو تحریک کنم یعنی ۳۸ هفته تمام

استرس نداشته باش.. ان شاالله همه چی به صلاح پیش میره..استرس داشتن بدتره

دوستای عزیزم ان شاالله همه سلامت از این مرحله گذر کنیم.. دیگه اینم یه جورشه دیگه .. توی این اوضاع 😖

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستید؟🌺

یه چیز دیگم که هم دکترم گفت هم توی کلاس ها گفته بودن از ۳۷ هفته تحریک نوک سینه رو با روغن زیتون یا بادام شیرین بکنید

هم برای شروع درد ها خوبه

هم سر سینه نرم میشه بعدا کمتر زخم میشه

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستید؟🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی اونایی ک طبیعی هستن دکتر بهم گفت از امروز روزی یکساعت پیاده روی داشته باشم و گفت از هفته اینده ...

وای خاک تو سرم من دو روزه دارم خاکشیر میخورم واسه زردی نگرفتن بچه !!

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
راستی اونایی ک طبیعی هستن دکتر بهم گفت از امروز روزی یکساعت پیاده روی داشته باشم و گفت از هفته اینده ...

عزیزم اگه نتونستی تو این شرایط بری پیش ماما نگران نباش. ورزشای خاصی نیست. اصل اصلش پیاده رویه. ورزشهای دیگه شامل اسکات و چرخش لگن هست.

2731
عزیزم اگه نتونستی تو این شرایط بری پیش ماما نگران نباش. ورزشای خاصی نیست. اصل اصلش پیاده رویه. ورزشه ...

ب ماما زنگ زدم گفت کلاسا بخاطر کرونا خصوصی شده و فقط خودم هستم ..ان شالله امروز یا فردا میرم کلاسش گفت توی یک جلسه بهت میگم ورزشهای مهمو ک تا هعته دیگه انجام بدی

2738
ب ماما زنگ زدم گفت کلاسا بخاطر کرونا خصوصی شده و فقط خودم هستم ..ان شالله امروز یا فردا میرم کلاسش گ ...

ااا چه خوب که حضوری میری. برا من مجازی بود فک کن چجوری میشه ورزشو با ویدیو کال آموزش داد😁😁😁

2706