2733
2734
عنوان

مامانایی که نی نی 😍اردیبهشتی😍 تو دلشون دارن بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 51004 بازدید | 7348 پست
سلام لی لی جان دکتر بهت تاریخ داد؟ من که ntم ۳ اردیبهشته ولی هنوز سونو ندادم ببینم میتونم طبیعی زای ...

نه گلم 

16فروردین نوبت دکتر دارم برای ان شاء الله سز

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام بچه ها واکسن کزاز تو بارداری واجبه ؟؟
من 10 سال گذشته فکر نمی کنم زده باشم
بزنیم ؟ نزنیم ؟؟

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 
2731
بله خودم خواستم البته بعدش هم فهمیدم فعلا بچه سرش بالاس. ۲۳ فروردین وقت داده دکتر 😊

برا من ٢٦فروردين 😁البته اوايل ميگفت٢٣فروردين ولي قبل عيد گفت٢٠بيا نوبت واست بزنم

اول از اینکه توراهیم پسر بود خیلی ناراحت شدم ولی الان خوشحالم که پسرم یه داداش واسش میاد و خداروشکرمیکنم از خدا میخام دامن همه منتظرارو سبز کنه😻
بچه ها من چند وقته گاهی کمرم مثل کمردرد پریودی منقبض میشه و میگیره بیشترم شبا این طور میشم...این کمر ...

اره عزيزم ب سلامتي مراقب خودت باش

اول از اینکه توراهیم پسر بود خیلی ناراحت شدم ولی الان خوشحالم که پسرم یه داداش واسش میاد و خداروشکرمیکنم از خدا میخام دامن همه منتظرارو سبز کنه😻
من تو فکر طبیعی بودم ولی حالا که نزدیکش شدم خیلی ترس برم داشته...نه بخاطر دردش بخاطر اینکه غیر قابل ...

طبيعي بهتره ب نظرم نترس ساكتو ببند حالا سه چهار روز اسنور اونور فرقي نداره در عوض بيخودي بيمارستان نگهت نميدارن

نه گلم  16فروردین نوبت دکتر دارم برای ان شاء الله سز

چرا اينقدر زود بهت وقت داده!؟!؟

2738
چرا اينقدر زود بهت وقت داده!؟!؟

16گفته بیا مطب

زود نیست دیگه گلم 

من دیگه اصلا نمی تونم حتی دراز بکشم 

دنده هام داره می ترکه از درد و فشار 

طبیعی برام زده 28فروردین 

دیگه سزارین  ی ده روز زودتر هست معمولا 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
سلام بچه ها سونوی بعد از انومالی رو کی باید انجام داد؟ و تا کی وقت هست؟؟

بین ۲۸ تا ۳۲ هفتگی که سونوی رشد جنین هست و چندان سونوی مهمی نیست اگه سنت بالای ۳۰ نیست و تا الان سونوهات خوب بوده و بارداری پرخطری نداری میتونی بخاطر شرایط کرونا با نظر دکترت این سونو رو انجام ندی و فقط سونوی آخر که بین ۳۴ تا ۳۶ هفتگیه رو انجام بدی

من هم یک نی نی اردیبهشتی تو شکمم دارم البته اردیبهشت ۹۹☺️

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706