2733
2734
عنوان

مامانایی که نی نی 😍اردیبهشتی😍 تو دلشون دارن بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 51004 بازدید | 7348 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها حالتون چطوره؟

من از دیشب حالم خیلی بده همش سوزش شدید معده و حالت تهوع  ببخشید ک میگم امروز تو سه ساعت دو بار اوردم بالا بینشم خون تازه بود . هنوزم حالم بده .خطره؟ تا حالا کسی اینجوری شدع؟

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
2728
سلام بچه ها حالتون چطوره؟ من از دیشب حالم خیلی بده همش سوزش شدید معده و حالت تهوع  ببخشید ک می ...

من سر بچه اولم اینجوری بودم.سراین یکی هنوز اینجوری نشدم حالت تهوع دارم ولی زیاد نیست.البته هنوز زوده به نظرم.آخه من هفته پنجمم

هفته چندمی؟

۱۲ 

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
سلام بچه ها حالتون چطوره؟ من از دیشب حالم خیلی بده همش سوزش شدید معده و حالت تهوع  ببخشید ک می ...

وااااییی...آدم هی میگه کی سه ماه تموم میشه که بهتر شم ولی چرا همش بدتر میشیم🤢 

سوزش معده که از علایم سه ماه دوم بارداریه طبیعیه. شاید یه چیزی خوردی که به معدت نساخته. ولی برا خون اگه زیاد بوده یا دوباره تکرار شد حتما پیگیری کن.

2738
وااااییی...آدم هی میگه کی سه ماه تموم میشه که بهتر شم ولی چرا همش بدتر میشیم🤢  سوزش معده که ا ...

اره والا هر ماه یه درد جدید اضافه میشه😑 

سلام دوستای گلم

من چند روزی آنلاین نشده بودم الان پیاماتونو میخونم و جوابتون رو میدم😊

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱
من سونو ان تی دادم گفت احتمالا دختره اما قید نکرد تو جواب سونو. خوشحاااااااااالم. آز nipt هم دادم 9 ...

مبارک باشه عزیزم❤

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱
2706