2726
عنوان

مامانایی که نی نی 😍اردیبهشتی😍 تو دلشون دارن بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 51001 بازدید | 7348 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲۲مرداد از دادم ۴۷ بود قبل پرییودم امروز که گفت ساک‌معلوم‌نیست ۴هفتم باز ازمایش دادم ۶۲۵ بود شما ...

رشد بتات خیلی خوب بوده اصلا نگران نباش عزیزم.

یه روز قبل موعدم 183 بود.اصلا عدد بتا مهم نیست مهم رشدش هست که هر دو روز باید ۲ برابر بشه که مال شما افزایشش عالی بوده

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱
2728
سلام خانوما خوبید منم امروز آزمایش دادم بتام ۷۷۵بود ولی ساک‌مشخص نبود طبیعی هست؟

منم بتام ۶۰۰ ولی ساک معلوم معلوم نبود.۴هفته ای؟کی پرییود شدین

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
رشد بتات خیلی خوب بوده اصلا نگران نباش عزیزم. یه روز قبل موعدم 183 بود.اصلا عدد بتا مهم نیست مهم رش ...

اخه ساک معلوم نشد استرس دارم

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
سلام خوبین

سلام مامان خانومی😊

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱
چرا استرس  من روز شماری می کنم زودتر برم صدای قلب بشنوم مطمئن شم س تا نباشد  😁

بتاتون چند بود؟

2706