2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واییی بشکنه دستش  چجوری دلش میاد دست رو زنش بلند کنع

همون جوری که مادر بی شرفش تربیتش کرده 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
یعنی مادرشم پسرشو میزدع الان عقده ای شدع زنشو میزنع!!

اره دقیقا....عقده های بچگیش....

همیشه ادم فکر میکنه کتک زدن مال مردای سیبیل داره گنده ی قدیمیه اما واقعا اینجوری نیست..

یعنی مادرشم پسرشو میزدع الان عقده ای شدع زنشو میزنع!!

من شرایط زندگیشون رو نمیدونم اما مطمئنم در صد تربیت پدر مادر خیلی توی رفتارای فرزند تاثیر میذاره

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
اره دقیقا....عقده های بچگیش.... همیشه ادم فکر میکنه کتک زدن مال مردای سیبیل داره گنده ی قدیمیه اما ...

من ی نامزد دارم ک تو ی سال دو بار در حالی ک تو خیابون با هم دعوا میکردیم از شدت عصبانیت رفت با چند نفر یعوا کرد ولی هیچ وقت دست رو من بلند نکردع خودشم همیشه میگه من دست رو زن بلند تمیکنم 

با توجع ب تجربع ای ک داری ب نظرت ممکنع بعدنا ک زیر ی سقف باشیم دست رو منم بلند کنه ?

من ی نامزد دارم ک تو ی سال دو بار در حالی ک تو خیابون با هم دعوا میکردیم از شدت عصبانیت رفت با چند ن ...

من چهار سال با شوهرم دوست بودم یه سال نامزد یه بارم دست بلند نکرد شعارشم این بود دست بلند نمیکنه رو زن!!!!!!!!!!بشناسش بعد برو زیر یه سقف من نمیگم نامزدت مثل شوهر منه انشالله که نیست اما خیلی حواست باشه

2706