2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول اینکه قدم نو رسیده مبارک باشه ‌بعد هم باور کن نود درصد مردها این چیزها رو نمیفهمن باید از قبل میگفتی بهش

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2728
حق داری.خیلی بده.خودموکه جات می زارم می بینم نمی تونم تحمل کنم.

انقد کریه کردم چشام داره در میاد 

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

با همچین مردی نباید بچه داری میشدی

این مرد آمادگی پذیرش مسئولیت یک پدر رو نداره

اصلا احساس نداره

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

چرا این حرفارو بهش نمیزنی؟؟زنگ بزن به ننش بااین بچه تربیت کردنش بگو برو به پسرت درس بده چطور با زائو رفتار میکنن.والا.برا جنگ راه انداختن خوب درس میدن ولی برا ادم شدنشون هیچی.حرفای دلتم زنگ بزن همه رو بهش بگو.یکم خجالت بکشه.

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

اون داداش احمقش واسه چی اینو دعوت کرده، بهش نمیگه برو پیش زن و بچه‌ت

اشتباه از خودت بود 

.باید میگفتی نه خرید دارم کلی چیز سفارش میدادی بلاخره از بین ده‌تا چیز سه تاشو میخرید می‌اورد دیگه 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706