2737
2734

سه روزه زایمان کردم

انتظارداشتم واسه ملاقات که میاد گل وشیرینی دستش باشه دیگه کادو وچشم روشنیش بخوره تو سرش بلاخره بعداون همه درد ادم نیاز به یکم نازونوازش شوهرداره😭

اونم به کنار

ازدیروز اومدم خونه مامانم اینا گفتم تا ده روز اینجابمونم که بخیه هام خوب بشه بعدش برم ویکمم باکارای بچه بیشتراشتا بشم

توی خونه هیچی برام نگرفت که یکم بدنم ریکاوری بشه ینی هیچیااااا گفتم عیب نداره گفتم برو چندتا قطره اینا بخر بیار لازم دارم رفت بگیره فقط یکیشو گرفته بود بعدمیگفت دکتر داروخونه گفته ایناخوب نیست بجاش شیر بخوره خوبه😐گفتم باشه

بعد میگه خیلی همه چیز گرون شده این دوتا قطره وکرم شد۴۰توووومن 🤦🏻‍♂️

خلاصه اومدیم خونه بابام

از دیروز گذاشته اینجا نیم ساعت نشست ورفت فقط چندباری زنگ زد که پرنیا چطوره گفتم خوابیده گفت احوال پرسیش به چه دردمن میخوره گم بشه بیاد ببینتمون

امروز صبح زنگ زده میگه میرم مرخصی رد کنم ظهر میگه ماشینو میبرم اداره

حالا شاااید غروب بیام یه سر بزنم😕

غروب زنگ زده میگه میرم باشگاه گفتم باشه

بعدش بازم زنگ زده میگه چیزه شششب داداشم اینا مهمون دارن واین حرفا داشت من من میکرد که میرم اونجا گفتم ببین اصلا نیا برو هرجایی دوست داری

گفت باشه سشوارو کنار گذاشتم هروقت شد میام

واقعادلم شکسته بچه ها😭

مگه من چیم از زائو های دیگه کمتره یا بچم چی کم‌ داره؟؟

لایق یه گل نبودیم؟؟

لایق یه سر زدن نبودیم؟؟

لایق این نبودیم که حتی واسه جلوچشم مامان بابام یه کیلو میوه میگرفت دستش میاورد؟؟

این همه خون ازم رفت دردکشیدم ودارم میکشم شیر میدم 

دارم دیوونه میشم😭

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم چرا نرفتی خونه خودت مادرت بیاد پیشت خرج بیوفته گردنش تا بفهمه مسئولیت چیه

از بس رو نمیده مادرمم نمیاد میگه غرور منم نا دیده نکیر منم بهش حق میدم

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

حرص نخور روشیرت تاثیر میزاره...شاید دستش خالیه

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

عزیزم غصه نخور قدم نو رسیده ت مبارک ،بعضی از اقایون وقتی پدر میشن کاملا گیج و منگ میشن خودشونو گم میکنن یه کوچولو فرصت بده انشاالله خوب میشه اوضاع

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706