2726
عنوان

اگه کسی پول حقتون رو نده....

156 بازدید | 21 پست

واسه یکی یه مدته گاها ترجمه می کنم، همیشه می پرسید چقدر واریز کنم...ایندفعه خودش واریز کرد...زحمتی که کشیدم بیشتر از پولی بود که واریز کرده..نمی دونم چی کار کنم باهاش رودروایستی هم دارم..

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.

قطع ارتباط و ديگه براش كاري نميكني 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بگو سرم شلوغه البته اگر کسی نیست بهتره همینو نگه داری  درآمد داره؟

بله دکتره

سری بعدی خواست بهت بگه بگو شرمندع من با این حقوق کار نمیکنم اونم مجبور میشع خودشو جمع کنع

می خوام دیگه کاری براش انجام ندم

اگر باز هم بهتون مراجعه کرد بهش بگید که از مبلغ قبلی ناراضیم. هیچی مثل رو راستی نیست. اگر نگید می مو ...

به نظرتون این دفعه رو بهش نگم؟

هر دفعه متفاوته، نه در مقایسه خیلی کمتر

كارش توجيهي نداره.اگر هر سري متفاوت بوده.

پس اين سري بگين سرم شلوغه و ببخشيد و قبول نكنيد

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

بهش بگو بنظرم حقته زحمت کشیدی . هیچوقت هیچوقت نزار حقت خورده بشه حتی از نزدیکترین افرادت. من جای تو بودم میگفتم وقتی براش زحمت کشیدم با هیچکی هم رودربایسی ندارم.

اگه میشه برای سلامتی مادرم و همه ی مادرا صلوات بفرستین💚
كارش توجيهي نداره.اگر هر سري متفاوت بوده. پس اين سري بگين سرم شلوغه و ببخشيد و قبول نكنيد

اره حداقل می پرسید...ممنونم

بهش بگو بنظرم حقته زحمت کشیدی . هیچوقت هیچوقت نزار حقت خورده بشه حتی از نزدیکترین افرادت. من جای تو ...

یه خانم دکتریه همیشه لارج بود و سریع واریز می کرد مثل دوست شدیم خجالت می کشم و همزمان ناراحتم...حداقل یه سوال می کرد چند شده

2706