2737
2734
عنوان

خونریزی بعد از سزارین

376 بازدید | 9 پست

سلام.دوستان من الان ۳۶ روزه سزارین کردم.اما هنوز خونریزی دارم.روزهایی بود که خونریزی ام کم بود اما بعد جند روز زیاد میشد.یه چند روزی به مرز لک بینی رسید اما الان خونریزی تقریبا کمی دارم.

اینها طبیعی است؟

الان زیز نافم هم درد می کنه.دست می کشم تحساس می کنم زیر نافم زخمه.این درد طبیعی است؟

چند وقت بعد از سزارین باید برم چکاپ

با یه بچه سخته برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوبار سزارین داشتم نهایتا ۲۰ روز خونریزی داشتم دکترم مفنامیک اسید داده بود من نخوردم خونریزیم شدید شد رفتم پیشش گفت مفنامیک میخوری گفتم نه گفتش که باید حتما مصرف میکردی منم مصرف کردم خونریزیم کم شد و بعدش قطع شد 

2738
من دوبار سزارین داشتم نهایتا ۲۰ روز خونریزی داشتم دکترم مفنامیک اسید داده بود من نخوردم خونریزیم شدی ...

عزیزم بعد از سزارین دوم برات مشکلی پیش نیومد؟سزارین دوم خیلی سخته ؟ منم باید بشم وحشت دارم دوباره همونجا رو برش بزنن  

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
عزیزم بعد از سزارین دوم برات مشکلی پیش نیومد؟سزارین دوم خیلی سخته ؟ منم باید بشم وحشت دارم دوباره هم ...

نه عزیزم اصلا مشکلی نداشتم دکترم خیلی دکتر خوبی بود باور کنین جای سزارینم زیاد معلوم نیس حتی چند وقت بعد سزارین دومم رفتم سونو دکتره گفت سزارین شدی؟ گفتم آره گفتش  چقد دکترت خوب بوده اصلا از ظاهر متوجه نشدم تا داخل شکمتو دیدم