1472
1459
عنوان

خونریزی بعد از سزارین

104 بازدید | 9 پست

سلام.دوستان من الان ۳۶ روزه سزارین کردم.اما هنوز خونریزی دارم.روزهایی بود که خونریزی ام کم بود اما بعد جند روز زیاد میشد.یه چند روزی به مرز لک بینی رسید اما الان خونریزی تقریبا کمی دارم.

اینها طبیعی است؟

الان زیز نافم هم درد می کنه.دست می کشم تحساس می کنم زیر نافم زخمه.این درد طبیعی است؟

چند وقت بعد از سزارین باید برم چکاپ

با یه بچه سخته برم

من شنیدم که خونریزی تا ۶۰ روز طبیعیه ولی بازم ی دکتر برو

دوست عزیز،من با استارتر صحبت میکنم نه با شما!نظر من نظر خودمه و به شما هم مربوط نیست پس لطف کنید و ریپلای  نکنید چون جواب نمیدم.☺

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1475

من دوبار سزارین داشتم نهایتا ۲۰ روز خونریزی داشتم دکترم مفنامیک اسید داده بود من نخوردم خونریزیم شدید شد رفتم پیشش گفت مفنامیک میخوری گفتم نه گفتش که باید حتما مصرف میکردی منم مصرف کردم خونریزیم کم شد و بعدش قطع شد 

من دوبار سزارین داشتم نهایتا ۲۰ روز خونریزی داشتم دکترم مفنامیک اسید داده بود من نخوردم خونریزیم شدی ...

عزیزم بعد از سزارین دوم برات مشکلی پیش نیومد؟سزارین دوم خیلی سخته ؟ منم باید بشم وحشت دارم دوباره همونجا رو برش بزنن  

فقط 46 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که در این نزدیکیست...لای این شب بوها.....پای آن کاج بلند......
عزیزم بعد از سزارین دوم برات مشکلی پیش نیومد؟سزارین دوم خیلی سخته ؟ منم باید بشم وحشت دارم دوباره هم ...

نه عزیزم اصلا مشکلی نداشتم دکترم خیلی دکتر خوبی بود باور کنین جای سزارینم زیاد معلوم نیس حتی چند وقت بعد سزارین دومم رفتم سونو دکتره گفت سزارین شدی؟ گفتم آره گفتش  چقد دکترت خوب بوده اصلا از ظاهر متوجه نشدم تا داخل شکمتو دیدم 

1444