2726
عنوان

پسر بچه جیش کنه لازم نیست خودشو بشوره آیا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2812 بازدید | 46 پست

بعضی مادرا چه تنبلن واقعا

والا ما پوشک نوزادمونم عوض میکردیم اکثر مواقع حتی اگر فقط پوشکش جیشی بود بازم میبردیم بچه رو میشستیم

پسر هم بود

کثیفی کثیفیه یعنی حتما باید احتمال مرض و عفونت باشه که آدم بچه رو بشوره؟؟ 

من بودم خودم تا حالا عفونت گرفته بودم.خیلی حساسه بدن لامصبم

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای اونوقت نماز هم می خونه؟! ؟!؟  مگر یه آب ریختن چکار داره حالا خوبه همه چی راحته و آب لوله ...

میگم عزیزم بهش من پسرم خیلی کوچولو  بود قشنگ یادداده بودم هم خودشومیشست هم پاهاشو هم دسشویی رو 

اتفاقا گاهی چندسم میشه برارابطه ولی خب چکارکنم اخه عزیزم هرچقد میگم گوش نمیده  

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...

بچه ک‌گناهی نداره تقصیر مامان کثافتشه اه اه چندش

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
2728

یکی این یکیم اینکه پسر بچه هاشونو هر جایی لخت میکنن یا کنار خیابون یا یه جایی راحت بچه رو لخت میکنن که دستشویی کنه بعدم استدلالشون اینه که خوب پسره چه اشکالی داره از همون بچگی گند میزنن به شخصیت بچه اه اه اه

بعد چقد مسخره که فک میکنه پسرا عفونت نمیگیرن خوب دخترا احتمال عفونتشون بیشتره ولی پسرا هم عفونت میکنن

عقیدشون اینه چون جیش پسر مستقیم میره پس جاییم کثیف نمیکنه 

بچه بزرگ بشه هم خودشو نمیشوره چون اینجور عادتش دادن

وقتی آدمای خوب زندگیمونو می پیچونیم  این پیچ زندگی خودمونه که هرز میشه
شوهرمن سرپا جیش نمیکنه ولی خودشونمیشوره میگم نجسه اخه عزیزمن نمازمیخونی مگه گوشش بدهکاره من چندشم می ...

واااااای خدا چه بد.برات ناراحت شدم عزیزم

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
بعضی مادرا چه تنبلن واقعا والا ما پوشک نوزادمونم عوض میکردیم اکثر مواقع حتی اگر فقط پوشکش جیشی بود ...

تازه خیلیارو دیدم موقع تعویض پوشک دستشون میخوره به بدن بچه بالاخره جیشی هست داخل پوشک بوده یاحتی دیدم پیپی بچه رو بادسمال پاک میکنن بعدباهمون دست شلواروتن بچه میکنن 

وای اونوقت نماز هم می خونه؟! ؟!؟  مگر یه آب ریختن چکار داره حالا خوبه همه چی راحته و آب لوله ...

حالا شوهر من انقد وسواسه 

میره پنج دقیقه تمام اب میگیره رو خودش و میشوره 

خونمون یه ذره گرد و خاک ببینه واویلاس 

پدرم دراومده

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
واااااای خدا چه بد.برات ناراحت شدم عزیزم

فدات بشم عزیزدلم که اینقد مهربونی😍🌷♥️♥️

خودتوناراحت نکن 

برامنی که رواین چیزاحساسم خیلی سخته واقعا گاهی حالت تهوع میگیرم خیلی بهش گفتم ولی ...

بیخیال عزیزم خودتو برام ناراحت نکن😍🙏♥️

حالا شوهر من انقد وسواسه  میره پنج دقیقه تمام اب میگیره رو خودش و میشوره  خونمون یه ذره ...

هرچیزی حدی داره ولی عزیزم باشه بذاروسواس باشه وسواس از این نجس بازیابهتره

فدات بشم عزیزدلم که اینقد مهربونی😍🌷♥️♥️ خودتوناراحت نکن  برامنی که رواین چیزاحساسم خیلی سخت ...

اخه منم حساسم خیلی..یه لحظه خودمو جای شما گذاشتم...چی بگم والا..خدا هدایتش کنه.💖❤

هرچیزی حدی داره ولی عزیزم باشه بذاروسواس باشه وسواس از این نجس بازیابهتره

جفتش بده 

من خودمم یه ذره وسواسم

ولی شوهرم خیلی بیشتر از من وسواسه

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
2706