2726
عنوان

پسر بچه جیش کنه لازم نیست خودشو بشوره آیا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2813 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اه اه دختر پسر چه ربطی داره همه باید خودشونو بشورن ادرار کثیفه خب😝😫😷

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2728
شوهرمنم روخودش اینکارو میککنخ البته خستعه نبودنی حسابی میشورهه میسابتش😂

وای عفونت میگیری ازشا 😐

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
پسرم خودش میره خودشو و کل دستشویی رو آب میگیره میشوره بزور میارمش بیرون

پسر منم.کل دستشویی رو آب میگیره در و دیوار همه جا رو

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
شما از کجا میدونید شوهرتون تو دستشویی چیکار میکنه

نمیبینم ولی صدای اب نمیادعزیزم واینکه من چون حساسمو ایناهمیشه گوش میدم ببینم طرف ابو باز میکنه خودشوبشوره یامیخوره بهشلوارش ازاونجاهم گندمیزنه به خونه زندگی من🤐

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
شوهرمن سرپا جیش نمیکنه ولی خودشونمیشوره میگم نجسه اخه عزیزمن نمازمیخونی مگه گوشش بدهکاره من چندشم می ...

وای اونوقت نماز هم می خونه؟! ؟!؟ 

مگر یه آب ریختن چکار داره

حالا خوبه همه چی راحته و آب لوله کشی و شیلنگ و... 

والا من بچه کوچکمم آب نریزه دعواش می کنم

مرد گنده خجالت نمیکشه؟؟ 

بهش بگو بو گند میگیری

نمازت با نجاست باطله

چندشت نمیشه باهاش رابطه داشته باشی؟؟ 

2706