1421
1411

مهمونمون بچه سه ساله داشت. یک هفته تماااام اینو برد دسشویی نه رو توالت فرنگی مینشست نه رو سنگ توالت ایرانی وایمیستاد‌ 

قشنگ دم در دسشویی رو سنگ کارشو میکرد مامانش رو زمینو یه آب در حد خیس شدن میگرفت. 

بهش گفتم چرا بچتو نمیشوری؟ گفت جیشه دیگهههه. گفتم عفونت نمیگیره گفت نه مگه دختره. 

دلم میخواد رو سنگای سرویس اسید بریزم تا تمیز شه 

وااا 

اصلا حسین (ع) جنس غمش فرق میکند،این راه عشق،پیچ و خمش فرق میکند😔 زینب (ع)به کسی که مردم با هزار ترس و لرز به او ((یا امیرالمومنین))میگفتند،خطاب میکند،که یا یزید!به تو میگویم :هر حقه ای که میخواهی بزن و هرکاری میتوانی انجام بده اما یقین داشته باش که اگر میخواهی نام مارا در دنیا محو کنی،نام ما محو شدنی نیست؛انکه محو و نابود میشود تو هستی!                     دیدند عجب!قبر حسین هم مصیبتی برای ما شده .تصمیم گرفتند که قبرش را از بین ببرند قبرش را خراب کردند تمام آثار آن را محو کردند پستی بلندی های زمین را یکسان کردند به محل قبر اب انداختند  به طوری که احدی در آن سرزمین نفهمد که قبر حسین در کدام نقطه بوده است،اما مگر شد؟در طول تاریخ هرکسی که در مقابل  امام حسین  ایستاد ،خود به پایان رسید.                                دشمنت کشت ولی  نور تو خاموش نشد،آری آن جلوه که  فانی نشود نور خداستمکتب ما مکتب حسین است وقتی که فرمود:یا الدعی ابن الدعی ،قد رکز بین اثنیتن ،بین السله و الذله و هیهات منا الذله.....

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

خیلیادخترم نمیشورن نجسه اه

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
1444

ای خدا مردم چجوری با کثافت راحت زندگی میکنن

ما ها چجوری زندگی میکنیم

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
1418

اه اه دختر پسر چه ربطی داره همه باید خودشونو بشورن ادرار کثیفه خب😝😫😷

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل‌های سپید یاس همه از میلاد فرزندی که در دل دارم، مژده می‌دهند و کودکی‌های عشق را سرود سبز حضورش می‌سراید😍😘
1339