1421
1389
عنوان

پسر بچه جیش کنه لازم نیست خودشو بشوره آیا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 45 پست
وای اونوقت نماز هم می خونه؟! ؟!؟  مگر یه آب ریختن چکار داره حالا خوبه همه چی راحته و آب لوله ...

حالا شوهر من انقد وسواسه 

میره پنج دقیقه تمام اب میگیره رو خودش و میشوره 

خونمون یه ذره گرد و خاک ببینه واویلاس 

پدرم دراومده

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
واااااای خدا چه بد.برات ناراحت شدم عزیزم

فدات بشم عزیزدلم که اینقد مهربونی😍🌷♥️♥️

خودتوناراحت نکن 

برامنی که رواین چیزاحساسم خیلی سخته واقعا گاهی حالت تهوع میگیرم خیلی بهش گفتم ولی ...

بیخیال عزیزم خودتو برام ناراحت نکن😍🙏♥️

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
حالا شوهر من انقد وسواسه  میره پنج دقیقه تمام اب میگیره رو خودش و میشوره  خونمون یه ذره ...

هرچیزی حدی داره ولی عزیزم باشه بذاروسواس باشه وسواس از این نجس بازیابهتره

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

فدات بشم عزیزدلم که اینقد مهربونی😍🌷♥️♥️ خودتوناراحت نکن  برامنی که رواین چیزاحساسم خیلی سخت ...

اخه منم حساسم خیلی..یه لحظه خودمو جای شما گذاشتم...چی بگم والا..خدا هدایتش کنه.💖❤

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
هرچیزی حدی داره ولی عزیزم باشه بذاروسواس باشه وسواس از این نجس بازیابهتره

جفتش بده 

من خودمم یه ذره وسواسم

ولی شوهرم خیلی بیشتر از من وسواسه

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
1401

بنظرم درستش اینه که نشوری. فقط با دستمال خشکش کنی. آخه همون آب که بمونه باعث تولید قارچ میشه. بجاش هر روز بری حموم.هرچند هم خودم هم شوهرم میشوریم. ولی بنظرم از رو عادته. خواهرزادم 8 سالشه ایستاده جیش میکنه. شوهرمم میخواد ازین توالت ایستاده ها مخصوص مردها تو توالتمون نصب کنه,اسمش بیده هستش