1428
1411
عنوان

پسر بچه جیش کنه لازم نیست خودشو بشوره آیا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 684 بازدید | 45 پست
شوهرمنم روخودش اینکارو میککنخ البته خستعه نبودنی حسابی میشورهه میسابتش😂

وای عفونت میگیری ازشا 😐

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

شوهرمن سرپا جیش نمیکنه ولی خودشونمیشوره میگم نجسه اخه عزیزمن نمازمیخونی مگه گوشش بدهکاره من چندشم میشه چه برسه به سرپا

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
1436

😷

مادره تنبله

پس فردا هم ی پسر چرکولک تحویل جامعه میده

شلوارش نجس میشه بو میگره

کثیفففففف😤

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤
شما از کجا میدونید شوهرتون تو دستشویی چیکار میکنه

نمیبینم ولی صدای اب نمیادعزیزم واینکه من چون حساسمو ایناهمیشه گوش میدم ببینم طرف ابو باز میکنه خودشوبشوره یامیخوره بهشلوارش ازاونجاهم گندمیزنه به خونه زندگی من🤐

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
شوهرمن سرپا جیش نمیکنه ولی خودشونمیشوره میگم نجسه اخه عزیزمن نمازمیخونی مگه گوشش بدهکاره من چندشم می ...

وای اونوقت نماز هم می خونه؟! ؟!؟ 

مگر یه آب ریختن چکار داره

حالا خوبه همه چی راحته و آب لوله کشی و شیلنگ و... 

والا من بچه کوچکمم آب نریزه دعواش می کنم

مرد گنده خجالت نمیکشه؟؟ 

بهش بگو بو گند میگیری

نمازت با نجاست باطله

چندشت نمیشه باهاش رابطه داشته باشی؟؟ 

1394

بعضی مادرا چه تنبلن واقعا

والا ما پوشک نوزادمونم عوض میکردیم اکثر مواقع حتی اگر فقط پوشکش جیشی بود بازم میبردیم بچه رو میشستیم

پسر هم بود

کثیفی کثیفیه یعنی حتما باید احتمال مرض و عفونت باشه که آدم بچه رو بشوره؟؟ 

من بودم خودم تا حالا عفونت گرفته بودم.خیلی حساسه بدن لامصبم

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
وای اونوقت نماز هم می خونه؟! ؟!؟  مگر یه آب ریختن چکار داره حالا خوبه همه چی راحته و آب لوله ...

میگم عزیزم بهش من پسرم خیلی کوچولو  بود قشنگ یادداده بودم هم خودشومیشست هم پاهاشو هم دسشویی رو 

اتفاقا گاهی چندسم میشه برارابطه ولی خب چکارکنم اخه عزیزم هرچقد میگم گوش نمیده  

بچه ک‌گناهی نداره تقصیر مامان کثافتشه اه اه چندش

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
1390

یکی این یکیم اینکه پسر بچه هاشونو هر جایی لخت میکنن یا کنار خیابون یا یه جایی راحت بچه رو لخت میکنن که دستشویی کنه بعدم استدلالشون اینه که خوب پسره چه اشکالی داره از همون بچگی گند میزنن به شخصیت بچه اه اه اه

بعد چقد مسخره که فک میکنه پسرا عفونت نمیگیرن خوب دخترا احتمال عفونتشون بیشتره ولی پسرا هم عفونت میکنن

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای رسیدن به هفت تا از هدف هامه https://www.ninisite.com/discussion/topic/3167082/چقد-این-دختر-صداش-قشنگه 

عقیدشون اینه چون جیش پسر مستقیم میره پس جاییم کثیف نمیکنه 

بچه بزرگ بشه هم خودشو نمیشوره چون اینجور عادتش دادن

وقتی آدمای خوب زندگیمونو می پیچونیم  این پیچ زندگی خودمونه که هرز میشه
شوهرمن سرپا جیش نمیکنه ولی خودشونمیشوره میگم نجسه اخه عزیزمن نمازمیخونی مگه گوشش بدهکاره من چندشم می ...

واااااای خدا چه بد.برات ناراحت شدم عزیزم

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
بعضی مادرا چه تنبلن واقعا والا ما پوشک نوزادمونم عوض میکردیم اکثر مواقع حتی اگر فقط پوشکش جیشی بود ...

تازه خیلیارو دیدم موقع تعویض پوشک دستشون میخوره به بدن بچه بالاخره جیشی هست داخل پوشک بوده یاحتی دیدم پیپی بچه رو بادسمال پاک میکنن بعدباهمون دست شلواروتن بچه میکنن 

1331