2726
عنوان

با مادرشوهر تیکه پرون چکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حریف زبونشون نمیشم متاسفانه تا بخوام حرف بزنم گریم میگیره نمیتونم

یواش یواش شروع کن، از حرفای کوچیک، دفاع های کوچیک، بعد بهت مزه میده و دیگه گریه‌ت نمی‌گیره 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728
خیلی کم پیش میاد چیزی بگم بعد با،صد تا حرف بدتر تلافی میکنه 

یه جورایی مادرشوهر منم همینه، یعنی هررررررچی بگی یه چی میگه. متاسفانه فقط با منم اینجوری نیست، شوهرم فشار خونش بالاست، گاهی انقد باهاش بحث می‌کنه، دور از جونش به حال سکته میندازتش

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
نمیتونم جواب بدم ولی اگه جواب بدمم از حرفش کوتاه نمیاد تازه بدتر میگه و تا چند وقت رو اعصابمه 

نه گلم اصلا جوابشو نده اینطوری خودش متوجه میشه حرفاش برات مهم نیست 

به خودت ایمان داشته باش تو قویترین شخص زندگی خودت هستی
یه جورایی مادرشوهر منم همینه، یعنی هررررررچی بگی یه چی میگه. متاسفانه فقط با منم اینجوری نیست، شوهرم ...

دقیقا، هرروز رو مخ شوهرمه و باهاش جنگ و دعوا میکنه، شوهرم عصبی و مریض شده! با من به ظاهر خوبه ولی وقت گیر بیاره نیششو میزنه

دقیقا، هرروز رو مخ شوهرمه و باهاش جنگ و دعوا میکنه، شوهرم عصبی و مریض شده! با من به ظاهر خوبه ولی وق ...

درکت می‌کنم، بدبختی اینه که شوهر من از دست مادرش ناراحت میشه و انقدر قلبش مهربونه، نمی‌تونه نسبت به هییییچ چیزشون بی‌تفاوت باشه 😕😕