2726
عنوان

خانما کسی بوده قرص لاغری ایزی اسلیم خورده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 27 پست
براى من كه نداشته  حتى ازمايش هم دادن اصلا مواد مخدر نداشته  شب ها سرتايم خودم ميخوابم&n ...

خودت دادی آزمایش کردن؟ 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم من عموم از اونور برام اورده  ولى بگردى اينجا هم ميتونى اصلش و پيدا كنى  من الان از ...

آره خوب اینجام هست اما به همه نمیشه اعتماد کرد،، کسی هم نمیگه که قرصام اصل نیست

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728

من يه پيج داشتم پيدا كنم برات ميفرستم مطمعنم قرص هاش اصله حتى اگه راضى نبودى ميتونى مرجوع كنى 

من يه پيج داشتم پيدا كنم برات ميفرستم مطمعنم قرص هاش اصله حتى اگه راضى نبودى ميتونى مرجوع كنى 

دستت درد نکنه عزیزم

برای ساناز ربیعی خوب بود منتها ی ایراد بزرگ داشت

وحشتناک مُدِر بود اصلا ی وضعی من از روز ۴ دیگه نتونستم ادامه بدم معضلی شده بود دیدم برای ۶ کیلو لاغری ارزش نداره هر جا تا وارد میشم سراغ دستشویی رو بگیرم😅

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
عزيزم من خوردم اصلاااااااااااا تاثيرى نداره  ولى جى سى خوردى تو دو هفته ٨كيلو كم كردم

عزیزم چند خریدی

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹

من خیلی تحقیق کردم واسه قرص لاغری اخرش

از شرکت کارن خرید کردم قرص ایزی اسلیم خریدم خیلی خوب بود

شماره کارشناسش میزارم اگر خوایستید زنگ بزنید 

من قرصاش خوردم فقط چند روز اول که استفاده کردم بی خوابی داشت بعد خوب شدم

09108572827

من یک دوره از این دارو استفاده کردم حدود 8 کیلو وزنم کم شد بدون ورزش و رژیم خیلی حس خوبی داری وقتی انقدر سریع جواب میگیری از دارو

من با ورزش اصلا وزنم کم نمیشد از این دارو واقعا معجزه کرد برای من 

من با یک سایت تماس گرفتم خودشون طبق شرایط بدنی من این دارو این قرص پیشنهاد دادن ا تضمین این که واقعا موثر و اصل 

09108572827 

کسسی خواست زنگ بزنه خرید کنه واقعا کارشون عالیه

من بعد از زایمانم برای دودوره از این قرص گرفتم اولین بار بود قرص میگرفتم برای لاغری حدود 8کیلو وزنم کم شد اصلا فکر نمکیردم انقدر ورنم کم بشه و اصلا هم نه گرسنه میشدم در طول روز و نه بی خوابی داشتم به نظر برای کاهش وزن سریع جز بترین قرص های لاغری جدید هم مجدد بعد از چند سال که قرص لاغری نخوردم از یک شرکت مشاوره گرفتم و مجدد برای حدود 6 کیلو اضافه وزنم همین قرص دارم میخورم 

میتونم بگم بهترین مشاوره داشتن خیلی با حوصلهجواب تمام سوالات منو دادن و خیلی خوب راهنماییکردن و هر هفته هم وضعیت منو چک میکنن 

من که خیلی راضی هستن هم از محصولشون و از برخورد خوبی که دارن و مشاوره های خیلی عالی که میدن

09191496779

اگر کسی خواست مشاوره بگیره من این شرکت پیشنهاد میدم

من یک دوره خودم استفاده کردم برای بارداری باید وزنم کم میشد و از یک سایت مشاوره گرفتم و خودشون به من ایزی اسلیم پیشنهاد دادن که حدود 9 کیلو وزنم برای یک ماه وزنم کم شد 

هر کسی من دید فکر نمیکرد با قرص انقدر وزنم کم شده باشه 

اصلا اشتها نداشتم و بعد از قطع قرص هم هیچ مشکلی نداشتم 

خانم بهجو خیلی عالی راهنمایی کردن چه زمانی که خودم قرص خریدم چه برای دوستام یا خانواده که خرید کردم

خیلی ادم صبور و با اطلاعاتی هستن در مورد قرص های لاغری

09021020089