2733
2734
عنوان

مهریه مناسب چقد میتونه باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9866 بازدید | 105 پست

مهریه فقط جایی بدرد بخوره که خدای نکرده زوج فوت کنه و از اموالش به پدر و مادرش برسه و اونا به زنش چیزی ندن. با مهریه میتونه طلب حق کنه 

بهتر از اون شروط ضمن عقده

حق تنصیف اموال مشترک دوران ازدواج 

اینا خوبه 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی زیاده هم سکه هم پول هم طلا وهم خونه‌.اما یادم نمیاد دقیقش رو...زندگی باید شیرین باشه اگه خدای نکرده تلخ باشه میخواد یک سکه باشه میخواد صدهزارتا ادم جونش رو برمیداره وفرار میکنه

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

من 114 سکه و سه دانگ خونه و یه حج عمره و آینه و شمعدون، و شروط ضمن عقدم حق مسکن و اشتغال و ادامه تحصیل

نه از مهریه و نه از شروط ضمن عقد هیچ بهره ای نبردم حتی آینه شمعدون هم برام نخریدن فقط حج عمره رو رفتیم که به خاطرش خدا رو شکر میکنم

2728
دخترای فامیل ما همه 14 سکه زدن به نیت 14 معصوم 

چهارده تا خیلی کمه تو این روزگار که بی معرفتی اقایون زیاد شده، ب نظر من مهریه پشتوانه دختره اونقدرم کم نباشه تا ی ذره طرف مقابل هوایی شد ب راحتی بتونه طلاقه ادمو بده ،ازدواج مثل هندونه است ادم خبر نداره ک طرف چجور از اب درمیادب نظر من صدتا خوبه،

2738

ببینید

اگه یه زمانی مرد فوت کنه

(و خانم مستقل و دارای درامد نباشه)

فقط یک هشتم اموال بهش میرسه

یعنی بچه ها و پدر مادر میت اگه زنده باشن عملا همه چیو میبرن و زن بیچاره میشه

اما اگه مهریه ی معقولی داشته باشه، اول از همه مهریه ی زن از اموال همسرش برداشته میشه، بعد تقسیم ارث صورت میگیره

به خاطرهمین به نظرم اینده نگر باشید

اتفاقه دیگه

ممکنه برای هر کسی پیش بیاد

ما که حق دیگه ای تو ایران نداریم

همین یه ذره مهریه رو داریم

اگر لعنت به من نفرستید و گزارش رد نکنید من میگم مهریه در عرف کنونی امر جالبی نیست....زن باید استقلال ...

خیلیم خوب برای شما و خواهرتون ارزوی عاقبت بخیری دارم  خوشبخت باشید

درخیال روزهای روشنم..
2706