2726
عنوان

مهریه مناسب چقد میتونه باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9689 بازدید | 105 پست

مهریه من ۵۱۴

ولی بنظر من ملک از همه چی بهتره.

من مهریم نبود ولی خونه خریدیم سه دونگشو به نامم زد همسرم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 114 تا. راضیم. چون شوهرم حتی یه دونه شم نمی تونه بده پس فرقی نمیکنه 114 تا باشه یا 1400 تا  

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

من اعتقادی به سکه ندارم فقط برای شگونش ۱۴ سکه گفتم 

ولی بجاش سه دنگ خونه و یک تکه زمین و ۲۰۰ گرم طلا و حق کار و تحصیل و خروج از کشور

تا الانم هم سکه ها را خریده هم ۴۰۰ گرم طلا بیشتر از مهریه

اینطوری بهتره بنظرم

زمین و خونه هم همون موقع بنامم زده شد 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728

اگر لعنت به من نفرستید و گزارش رد نکنید من میگم مهریه در عرف کنونی امر جالبی نیست....زن باید استقلال مادی داشته باشه مثل خواهر خودم ( مثل خودم حقوق خونده) مهریه یک شاخه گل رز......حق طلاقم شوهرش بهش داد.....

نگید شوهرش سواستفاده میکنه چون خونه را توی اولین سالگرد ازدواجشون بهش هدیه داد یه ماشین هم روز تولدش بهش داد.......ببینید این دختر یک حقوقی بود و خودش به خلا های قانون اگاه هست و میتونست....ولی مثل ادم دارن زندگی میکنن.....

الان خواهرم کاراموز وکالته شوهرشم دکتر عمومی هست...

2706