1472
1411
عنوان

مهریه مناسب چقد میتونه باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 105 پست
دخترای فامیل ما همه 14 سکه زدن به نیت 14 معصوم 

به نظر من مهریه واقعا ضامن خوشبختی نیست، مخصوصا این دوره که دیگه دادگاه اصلا مهریه های سنگین رو قبول نمیکنه

یارب نظر تو برنگردد...

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

من شخصا قصد ندارم مهریه بگیرم  شروط ضمن عقد برام اولویت داره  اما مخالف مهریه نیستم چون ...

منم خیلی دلم میخواد ولی متاسفانه پدرم مخالفه و فک میکنه 110 تا مناسبه  

درخیال روزهای روشنم..
1473
کاش مهریه و حق طلاق وجود نداشت  ادمها اگر نمیتونستن باهم زندگی کنند همدیگر ترک میکردن

اره چقد به خاطر مهریه موندن

چقد به حاطر بچه 

چقدم واسه خاطر ترس از اطنده و نداشتن راه برگشت

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند

من ۳۰۰ تا بعلاوه حج..به نظرم خیلی کمه مهرخودم.خه مال خوارام‌هفصدتا بود..البته معتقدم چیز ب درد نخوریه چون وفتی فقط اسمش عندالمطالبه اس و الان کلا یه قانونایی دراوردن ک هزارتا هم باشه طبق دارایی مرد داده میشه..

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
8

مهریه من ۵۱۴

ولی بنظر من ملک از همه چی بهتره.

من مهریم نبود ولی خونه خریدیم سه دونگشو به نامم زد همسرم

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕

من اعتقادی به سکه ندارم فقط برای شگونش ۱۴ سکه گفتم 

ولی بجاش سه دنگ خونه و یک تکه زمین و ۲۰۰ گرم طلا و حق کار و تحصیل و خروج از کشور

تا الانم هم سکه ها را خریده هم ۴۰۰ گرم طلا بیشتر از مهریه

اینطوری بهتره بنظرم

زمین و خونه هم همون موقع بنامم زده شد 

آوا خانم خوشگل ما هم  صبح یه روز قشنگ پاییزی بدنیا اومد و چشم ما به جمالش روشن شد    
1474
1331