1464
1459

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

من شخصا قصد ندارم مهریه بگیرم 

شروط ضمن عقد برام اولویت داره 

اما مخالف مهریه نیستم چون واسه خیلی از خانم ها مهریه واقعا کمکشون میکنه یا واسه طلاق یا واسه زندگی بعد طلاق

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من،نظر منه من شمارو اجبار نمیکنم نظرمو قبول کنید قرار هم نیست با توهین و بی ادبی شما نظرمو عوض کنم اگر دلیل منطقی دارید و میتونید به دور از توهین و تندی و...، متمدنانه گفت و گو کنید خوشحال میشم باهاتون هم صحبت بشم اما اگر قراره توهین، تندی، قضاوت، مسخره کنید یا اصل حرفمو نفهمیده باشید با یه "باشه" به بحث خاتمه میدم که نه اعصاب من خورد بشه نه شما☺️خواهشمندیم در صورت داشتن اعصاب کافی و لحن مودبانه و در صورت متوجه شدن کامنتم ریپلای بفرمایید😉والا این دو روز دنیا ارزش اعصاب خوردی تو نی نی سایتو دیگه نداره👎🏻

کاش مهریه و حق طلاق وجود نداشت 

ادمها اگر نمیتونستن باهم زندگی کنند همدیگر ترک میکردن

لحظه ی تولد من به همان ثانیه ای برمیگردد که تو برای اولین بار بمن گفتی "دوستت دارم"
1444

ما که همه فک فامیل شوهرم اینا و خودم مهرالسنه(مهریه حضرت زهرا) هستیم و خیلیم راضی هستیم

ک البته مستحبم هست ک مسلمونا همین رو قرار بدن

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور

مال من14 تاس سال91

خیلی اشتباه کردم به خاطرش از دوست و دشمن حرف شنیدم و البته سواستفاده های پدرشوهر

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع82    وزن الان70.           وزن هدف59.             شروع رژیم از15 خرداد  
1474
کاش مهریه و حق طلاق وجود نداشت  ادمها اگر نمیتونستن باهم زندگی کنند همدیگر ترک میکردن

👏👏👏👏👏

عاشق دوچرخه 🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️ و تفریح و گوش دادن به موسیقی خصوصا عشقم ❤معین❤

من مهریه م 314 تا هست،با چهار سفر زیارتی مکه،سوریه کربلا، مشهد،یه دست آیینه شمعدان و چند شاخه نبات

ولی برگردم عقب کلا 14 تا سکه میندازم،با وکالت نامه بلا عزل حق طلاق و حضانت، ادامه تحصیل و حق کار ، حق خروج از کشور و اینا

زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
1450