1600
1480

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

من شخصا قصد ندارم مهریه بگیرم 

شروط ضمن عقد برام اولویت داره 

اما مخالف مهریه نیستم چون واسه خیلی از خانم ها مهریه واقعا کمکشون میکنه یا واسه طلاق یا واسه زندگی بعد طلاق

هیچکس درباره حقیقت کنجکاو نیست... فقط چیزایی رو که باور دارن بعنوان حقیقت می‌پذیرند! لطفا اگر میتونید مودبانه، بدون توهین، تمسخر، تحقیر، پرخاشگری و فرافکنی راجع به اختلاف عقیده ای که داریم، صحبت کنید، ریپلای کنید.من شدیدا روی این موضوع حساسم. ممنونم💙اگر هم جواب ندادم، به حساب کم آوردن، نداشتن اطلاعات، جا زدن و... نذارید. نمی‌تونم و نمیخوام وقت و حوصله و اعصابم رو پای فرافکنی های یک آدم مجازی بذارم.لطفا توی تاپیک های خودم و دیگران مدام ریپلای نکنید به امضام گیر بدید🙃اینقدر از دعواهای بیخودی بعضی از کاربرا که فقط دنبال اذیت هستن یا حرفای من متوجه نمیشن و فقط میخوان ریپلای کنن حمله کنن به آدم، خسته شدم که این امضا رو گذاشتم!
8

ما که همه فک فامیل شوهرم اینا و خودم مهرالسنه(مهریه حضرت زهرا) هستیم و خیلیم راضی هستیم

ک البته مستحبم هست ک مسلمونا همین رو قرار بدن

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور

مال من14 تاس سال91

خیلی اشتباه کردم به خاطرش از دوست و دشمن حرف شنیدم و البته سواستفاده های پدرشوهر

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه انشالله تا عید کلی وزن کم میکنم
1563
کاش مهریه و حق طلاق وجود نداشت  ادمها اگر نمیتونستن باهم زندگی کنند همدیگر ترک میکردن

👏👏👏👏👏

عاشق دوچرخه 🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️ و تفریح و گوش دادن به موسیقی خصوصا عشقم ❤معین❤

من مهریه م 314 تا هست،با چهار سفر زیارتی مکه،سوریه کربلا، مشهد،یه دست آیینه شمعدان و چند شاخه نبات

ولی برگردم عقب کلا 14 تا سکه میندازم،با وکالت نامه بلا عزل حق طلاق و حضانت، ادامه تحصیل و حق کار ، حق خروج از کشور و اینا

زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
1547