1464
1459
عنوان

مهریه مناسب چقد میتونه باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 105 پست

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

اگر لعنت به من نفرستید و گزارش رد نکنید من میگم مهریه در عرف کنونی امر جالبی نیست....زن باید استقلال مادی داشته باشه مثل خواهر خودم ( مثل خودم حقوق خونده) مهریه یک شاخه گل رز......حق طلاقم شوهرش بهش داد.....

نگید شوهرش سواستفاده میکنه چون خونه را توی اولین سالگرد ازدواجشون بهش هدیه داد یه ماشین هم روز تولدش بهش داد.......ببینید این دختر یک حقوقی بود و خودش به خلا های قانون اگاه هست و میتونست....ولی مثل ادم دارن زندگی میکنن.....

الان خواهرم کاراموز وکالته شوهرشم دکتر عمومی هست...

1473

مهریه فقط جایی بدرد بخوره که خدای نکرده زوج فوت کنه و از اموالش به پدر و مادرش برسه و اونا به زنش چیزی ندن. با مهریه میتونه طلب حق کنه 

بهتر از اون شروط ضمن عقده

حق تنصیف اموال مشترک دوران ازدواج 

اینا خوبه 

علاقمند به طب سنتی. یه پسوریازیسی ام. یا بقول بعضیا سوریازیس. من بیمار نیستم. پسوریازیس هم بیماری نیست. فقط مساله ‌س که راه حل داره به تازگی با دنیای جذب آشنا شدم و باهاش به هر چی میخام خواهم رسید دنیای خانوم ها ناشناخته س و نی نی سایت یه راهیه برا شناخت شون همون خواستگار معروفم 😅

خیلی زیاده هم سکه هم پول هم طلا وهم خونه‌.اما یادم نمیاد دقیقش رو...زندگی باید شیرین باشه اگه خدای نکرده تلخ باشه میخواد یک سکه باشه میخواد صدهزارتا ادم جونش رو برمیداره وفرار میکنه

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

من 114 سکه و سه دانگ خونه و یه حج عمره و آینه و شمعدون، و شروط ضمن عقدم حق مسکن و اشتغال و ادامه تحصیل

نه از مهریه و نه از شروط ضمن عقد هیچ بهره ای نبردم حتی آینه شمعدون هم برام نخریدن فقط حج عمره رو رفتیم که به خاطرش خدا رو شکر میکنم

1334
دخترای فامیل ما همه 14 سکه زدن به نیت 14 معصوم 

چهارده تا خیلی کمه تو این روزگار که بی معرفتی اقایون زیاد شده، ب نظر من مهریه پشتوانه دختره اونقدرم کم نباشه تا ی ذره طرف مقابل هوایی شد ب راحتی بتونه طلاقه ادمو بده ،ازدواج مثل هندونه است ادم خبر نداره ک طرف چجور از اب درمیادب نظر من صدتا خوبه،

ببینید

اگه یه زمانی مرد فوت کنه

(و خانم مستقل و دارای درامد نباشه)

فقط یک هشتم اموال بهش میرسه

یعنی بچه ها و پدر مادر میت اگه زنده باشن عملا همه چیو میبرن و زن بیچاره میشه

اما اگه مهریه ی معقولی داشته باشه، اول از همه مهریه ی زن از اموال همسرش برداشته میشه، بعد تقسیم ارث صورت میگیره

به خاطرهمین به نظرم اینده نگر باشید

اتفاقه دیگه

ممکنه برای هر کسی پیش بیاد

ما که حق دیگه ای تو ایران نداریم

همین یه ذره مهریه رو داریم

1474
اگر لعنت به من نفرستید و گزارش رد نکنید من میگم مهریه در عرف کنونی امر جالبی نیست....زن باید استقلال ...

خیلیم خوب برای شما و خواهرتون ارزوی عاقبت بخیری دارم  خوشبخت باشید

درخیال روزهای روشنم..
1457