1373
1341

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

من شخصا قصد ندارم مهریه بگیرم 

شروط ضمن عقد برام اولویت داره 

اما مخالف مهریه نیستم چون واسه خیلی از خانم ها مهریه واقعا کمکشون میکنه یا واسه طلاق یا واسه زندگی بعد طلاق

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍

کاش مهریه و حق طلاق وجود نداشت 

ادمها اگر نمیتونستن باهم زندگی کنند همدیگر ترک میکردن

لحظه ی تولد من به همان ثانیه ای برمیگردد که تو برای اولین بار بمن گفتی "دوستت دارم"
1376

ما که همه فک فامیل شوهرم اینا و خودم مهرالسنه(مهریه حضرت زهرا) هستیم و خیلیم راضی هستیم

ک البته مستحبم هست ک مسلمونا همین رو قرار بدن

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور

مال من ۱۴ تا سکه بود

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل‌های سپید یاس همه از میلاد فرزندی که در دل دارم، مژده می‌دهند و کودکی‌های عشق را سرود سبز حضورش می‌سراید😍😘
1226
کاش مهریه و حق طلاق وجود نداشت  ادمها اگر نمیتونستن باهم زندگی کنند همدیگر ترک میکردن

👏👏👏👏👏

عاشق دوچرخه 🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️ و تفریح و گوش دادن به موسیقی خصوصا عشقم ❤معین❤

من مهریه م 314 تا هست،با چهار سفر زیارتی مکه،سوریه کربلا، مشهد،یه دست آیینه شمعدان و چند شاخه نبات

ولی برگردم عقب کلا 14 تا سکه میندازم،با وکالت نامه بلا عزل حق طلاق و حضانت، ادامه تحصیل و حق کار ، حق خروج از کشور و اینا

زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
1339