2737
2734
عنوان

حیوون خونگی چی دارین راضی هستید ؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2346 بازدید | 188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرغ و خروس لاری  کبوتر تا دلت بخواد قناری ... گربه  سگ 😂😂😂 نانا(مرغ مینا) کلا خونه ...

وای مرغ داری دارین؟ 

یه سئوال چرا مرغ و خروس داری اینقدر گرونه آخه طفلی ها قیافه خویی هم ک ندارن 

عکس سگ و مرغ مینا رو بزار  

من اهل روستاهای نزدیک ب شهرلاهیجانم...حیامونم بزرگه ولی توش مرغ تخم گزار داریم (حدود۴۰تا)وچن تاخروس 

یه جفت مرغ زینتی م دارم که بچه اوردن الان ۲تاش ماده شده یکیشم نر

یه جفتم اردک اسراییلی داریم

خودمم بالا۲تاحفت فنچ دارم توقفس البته مامانم قول دادکنکورمو بدم امسال یدونه طوطی کوتوله برام بگیره ازاین صورت هلویی ها اخه من خیلی پرنده دوسدارم☺

درکل مرع عالیه تخم میزارن کلی م میفروشیم..هندوانه وهزچیزی گ اضافه بیادمیدیم بهش گندمم کمترمبخورن

صبراوج احترام نسبت به حکمت خداست...❤❤
2731
2738

سه تا مرغ عشق دارم هرسه تاشون نرن یه ماده داشتم مرد 😢😢😢 دوتا مرغ عشقام همجنس باز شدن جدیدا خخخخ 😆😆😆😆

خوبیش اینه که وقتتو میگذرونی و حوصلت سر نمیرهه

بدیش اینه که ارزنایی که میخورن چون سبک میشه خیلی راحت خونه رو به گند میکشن 😆

حیوون خونگی فقط پشه. نیاز به خوراک و اینها نداره نهایت شبی چند تا مک می زنه. بالاخره تو هر خونه ای دو تا قطره خون پیدا میشه 😁

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
وای مرغ داری دارین؟  یه سئوال چرا مرغ و خروس داری اینقدر گرونه آخه طفلی ها قیافه خویی هم ک ندا ...

دوسشون دارم 

بر خلاف ظاهرشون مهربونن 

حتما برم خونه 

صبح میام عکس میذارم 

الان سر کارم

خدا هست.
2706