2410
2553
عنوان

زیبایی😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 91 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آب چه تاثیری داره میشه بگین من خیلی خیلی کم آب میخورم آخه ببخشدا تکررادرارمیگیرم

اب واسه پوست خيلي خيلى خوبه من چند روزه زياد اب مى خورم پوستم خيلي روشن تر و شاداب تر شده 

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2456
اب واسه پوست خيلي خيلى خوبه من چند روزه زياد اب مى خورم پوستم خيلي روشن تر و شاداب تر شده 

مثلاروزی ۸لیوان خوبه چندلیوان میخوری

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
چی کار کنم از بس تنهام 🥺🥺🥺

ولی واقعا دمت گرم.نه به من هم به زور پست میزارم نه به تو

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔
2714
چه ماسک مویی؟ چجوری بزنم 

من ماسک مو بلگا بادام تو حموم بعد شستن موهام میزنم بعد ده دقیقه آب میکشم هم لخت میشه هم گره هاشو باز میکنه از وقتی استفاده میکنم موخوره ندیدم

یدونه هم مایک مو دارم دو بینا بعد حموم وقتی موهام نم داده یه تورده به ساقه موهام میزنم

خدا کنه صورتموچاق هم کنه

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
من ماسک مو بلگا بادام تو حموم بعد شستن موهام میزنم بعد ده دقیقه آب میکشم هم لخت میشه هم گره هاشو باز ...

عالی👏👏👏👏👏👏👏👏

ممنون عشقم کمک بزرگی بهم کردی 😉😘😘😘😘

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
کنار های گوش اره نزدیک موها

اگه فقط اطرف گوشه به خاطر بلوغ مى تونه باشه ، استفاده از هدفون الوده يا اينكه از هدفون بقيه استفاده كنى ، استرس زياد ، توى محيط پر از گرد و خاك بودن، شنا كردن توى اب الوده يا سوراخ كردن گوش

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2706