2737
2734
عنوان

زیبایی😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 91 پست

من میخوام وزنم زیاد بشه موهام پرپشت بشه.لطفا راهکار بدید🌻قدم ۱۵۸ وزنم ۴۳البته الان که باردارم داره زیاد میشه

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
جدی میگی ؟؟؟ من دیرزو رفتم مانتو بخرم بغضم گرفته بود 😭😭😭اصلا بهم قشنگ نبود دیگه

پیاده روی  در کنارشم اصلاح تغذیه  واقعا موثره

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ممنون عزیز دلم  جوشو چی کار کنم ؟ دکترم رفتم فایده نداشته

ماسک حنا و ماست بزار هر روز هم یه قاشق زردچوبه بریز تو یه لیوان شیر بخور کبد رو پاکسازی می‌کنه جوش اکثرا واسه کبد چربه غیر از جوش پوستت کلا براق میشه

اره برنامشو نصب کردم  بهم یاد اوری میکنه

برنامه ى اب خوردن؟😯اسمشو به منم ميگى؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

برای لاغری حلقه بزن 

برای موخوره هاتم روغن بادام تلخ خیلی کم درحد 3 الی 4 قطره کوچیک به انتهای موهات بزن و برس خیلی اروم بکش 

برای جوشاتم الوورا خوبه 

صابون زردچوبه خوبه

شیرم خوبه که با پنبه بزنی صورت 

صدر و ماستم خوبه 😊☺

ممنون عزیز دلم  جوشو چی کار کنم ؟ دکترم رفتم فایده نداشته

روبالشتی تونو  مرتب بشورید

با آرایش نخوابید

کبدتونو پاکسازی کنید 

کمتر از لوازم آرایش استفاده کنید 

آب زیاد بنوشید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706