1345
1341
عنوان

زیبایی😁

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 91 پست
برنامه ى اب خوردن؟😯اسمشو به منم ميگى؟

برنامه ریز پلاس 

ولی یه برنامه اختصاصی خارجی هست 

من بابام نمیزاره خارجی نصب کنم خیلی ارق ملی داره😂😂😂

اونایی که شبا دیرتر میخوابن   😴                          چیزای بیشتری از زندگی میخوان 😉
اطراف يعنى كجا؟🤔 روى گونه؟ نزديك مو ها؟

کنار های گوش اره نزدیک موها

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

برای لاغری حلقه بزن  برای موخوره هاتم روغن بادام تلخ خیلی کم درحد 3 الی 4 قطره کوچیک به انتهای ...

ممنونم عزیز دلم 

اونایی که شبا دیرتر میخوابن   😴                          چیزای بیشتری از زندگی میخوان 😉
1350
آب چه تاثیری داره میشه بگین من خیلی خیلی کم آب میخورم آخه ببخشدا تکررادرارمیگیرم

اب واسه پوست خيلي خيلى خوبه من چند روزه زياد اب مى خورم پوستم خيلي روشن تر و شاداب تر شده 

السلام عليك يا اباعبدالله 🖤🏴 شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
همه اینا به کنار همین که تو یه ماه ۲۰۰۰تا پست گذاشتی به کنار.واقعا دمت گرم ایولا

چی کار کنم از بس تنهام 🥺🥺🥺

1376
زیاد ارایش نمیکنم خیلی شیک مجلسی رفتم ب عطاری مطمن گفتم ک برام ماسک صورت و مو درست کنه استفاده کنم

👏👏👏👏👏👏👏👏⚘

1378
چه ماسک مویی؟ چجوری بزنم 

من ماسک مو بلگا بادام تو حموم بعد شستن موهام میزنم بعد ده دقیقه آب میکشم هم لخت میشه هم گره هاشو باز میکنه از وقتی استفاده میکنم موخوره ندیدم

یدونه هم مایک مو دارم دو بینا بعد حموم وقتی موهام نم داده یه تورده به ساقه موهام میزنم

من ماسک مو بلگا بادام تو حموم بعد شستن موهام میزنم بعد ده دقیقه آب میکشم هم لخت میشه هم گره هاشو باز ...

عالی👏👏👏👏👏👏👏👏

ممنون عشقم کمک بزرگی بهم کردی 😉😘😘😘😘

کنار های گوش اره نزدیک موها

اگه فقط اطرف گوشه به خاطر بلوغ مى تونه باشه ، استفاده از هدفون الوده يا اينكه از هدفون بقيه استفاده كنى ، استرس زياد ، توى محيط پر از گرد و خاك بودن، شنا كردن توى اب الوده يا سوراخ كردن گوش

السلام عليك يا اباعبدالله 🖤🏴 شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
1339