1345
1341
عنوان

زیبایی😁

694 بازدید | 91 پست

شما برا زیبایی پوستتون یا موتون چه کارایی امجام میدین؟🎀

موهام خیلی موخوره داره ، صورتم کمی جوش داره ، ۴کیلو هم اضافه وزن دارم به نظرتون برا رفع اینا میشه چی کار کرد؟😁

اونایی که شبا دیرتر میخوابن   😴                          چیزای بیشتری از زندگی میخوان 😉

موهاتونو کوتاه کنید 

پیاده روی  خیلی اثر داره  روی لاغری

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

خودکشی😃

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379
موهاتونو کوتاه کنید  پیاده روی  خیلی اثر داره  روی لاغری

ممنون عزیز دلم 

جوشو چی کار کنم ؟

دکترم رفتم فایده نداشته

اونایی که شبا دیرتر میخوابن   😴                          چیزای بیشتری از زندگی میخوان 😉

اب مى خورم😊

السلام عليك يا اباعبدالله 🖤🏴 شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

منم موهام موخوره داره  

54 کیلو هم دلم میخواد اون چهار کیلو رو کم کنم  

جای جوشام  

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
😐

😃خود نکشی

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
1376
ممنون عزیز دلم  جوشو چی کار کنم ؟ دکترم رفتم فایده نداشته

كجاى صورتت جوش مى زنه؟

السلام عليك يا اباعبدالله 🖤🏴 شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
1226

من میخوام وزنم زیاد بشه موهام پرپشت بشه.لطفا راهکار بدید🌻قدم ۱۵۸ وزنم ۴۳البته الان که باردارم داره زیاد میشه

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل‌های سپید یاس همه از میلاد فرزندی که در دل دارم، مژده می‌دهند و کودکی‌های عشق را سرود سبز حضورش می‌سراید😍😘
جدی میگی ؟؟؟ من دیرزو رفتم مانتو بخرم بغضم گرفته بود 😭😭😭اصلا بهم قشنگ نبود دیگه

پیاده روی  در کنارشم اصلاح تغذیه  واقعا موثره

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
كجاى صورتت جوش مى زنه؟

به منم لطفا بگو اطراف صورتم توی سن بلوغم

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
روغن آرگان من سه شب دارم میزنم روزا آبرسان میزنم باگلاب میشورم خیلی بهترشده

عالی 

ممنون دوست خوبم ⚘⚘⚘

1339