2737
2734
عنوان

چيكار كنم از دست دخترم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 48 پست

عزیزم دختر منم همینجوریه نابود شدم.  تازه 11 ماهه هم هست.  انقدر سرچ کردم سویق بهش میدم خداروشکر از روزی که سویق میخوره اشتهاش بهتر شده.  البته دختر من یکم کم خون هم هست.  کم خونی نداره؟ 

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتها آور سندروس هم خوبه. انواع و اقسام ویتامین و زینک و آهن هم داره. شکلاتی هم هست خوشمزه

یک ماهی میشه گرفتم اینو میدم به پسرم 

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
2728

راسیب ضرر داره نده دختر متهم غذا نمیخوره با خنده و بازی بهش میدم تازه یاد گرفته غذا می‌زارم دهنش با زبونش می‌فرسته بیرون اما من کوچولو کوچولو بهش میدم اگه به حال خودش بزارم هیچی نمیخوره شکمش را پوف میکنم قلقلکش میدم و.....تا دهنش را باز می‌کنه غذا را می‌زارم دهنش

2738
راسیب ضرر داره نده دختر متهم غذا نمیخوره با خنده و بازی بهش میدم تازه یاد گرفته غذا می‌زارم دهنش با ...

چرا ضرر داره؟الان دوستمون گفت من میخواستم بخرم به پسرم بدم

داروخانه بدون نسخه میده؟

اره، عزیزم برا هر سنی دستور مصرف داره. ولی نباید یدفعه قطعش کنی، بیشتر از ۳ هفته هم نباید خورده بشه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
راسیب ضرر داره نده دختر متهم غذا نمیخوره با خنده و بازی بهش میدم تازه یاد گرفته غذا می‌زارم دهنش با ...

دختر من خیلی وزنش کمه دکتر میگه اشکال نداره.  بهداشت گیر میده ولی دکتر میگه اشکال نداره.  به زور ازمایش نوشت یکم کم خون بود.  فروزومال داده با فولیک اسید.  

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊
داره در مياره اما هميشه غذا ميخورد ربطي به خوردنش نداشت ميشه يهو تغيير كنه؟

آره میشه پسرم چند روز پیش دوسه روزی لب به هیچی جز شیرم نزد کمی هم تب داشت دندون میخواست دربیاره

2706