2726
عنوان

چيكار كنم از دست دخترم😥

503 بازدید | 48 پست

قبلا غذا بد ميخورد چند روز رفتم خونه مادرم از وقتي برگشتيم شير هم نميخوره ١٥ ماهشه چيكار كنم بخدا كلافه شدم تا گرسنش ميشه يه شيشه آب ميخوره 🤔😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راسیپ بهش بده، صبح دو سی سی، هصرم دو سی سی، دو هفته بده از هفته سوم فقط ظهر بعد قطعش کن

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
راسیپ بهش بده، صبح دو سی سی، هصرم دو سی سی، دو هفته بده از هفته سوم فقط ظهر بعد قطعش کن

چی هست؟

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

کلا همین عزیزم. بچه ها رو باید تحمل کرد. پسر من 6 سالش. از وقتی از خونه مادرشوهرم برگشته میگه من ماکارونی دیگه لب نمیزنم. چون اونجا خوشمزه نبود اینجا هم نمی‌خورم. البته بگم خونه مامانم هم گاهی اوقات اینطوری. بخاطر مامانم سرت فقط دست‌پخت خودت رو میءسنده. من هم مجبورم درست کنم

چی هست؟

اشتها اوره. دختر منم فقط اب میخورد خیلی وزنش کم بود دکتر براش نوشت خداروشکر خیلی بهتر شد

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
اشتها اوره. دختر منم فقط اب میخورد خیلی وزنش کم بود دکتر براش نوشت خداروشکر خیلی بهتر شد

داروخانه بدون نسخه میده؟

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
2706