2410
2553
عنوان

شما بودین چکار میکردیم مامانم کچلم کرده😒😒😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 85 پست
بگو پسره گفته باید با پدر مادرت قطع رابطه کنی خخخ

اوقت من بگم مامانم اینا بهش بگن بگه دروغ گفته که برام گرون تموم میشه😂

حاجی با من کل کل نکن درسته دخترم ولی یهو دیدی پصرونه نمودمت🙌😹💋📿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه برنامه ریزی داره برای هر کارش ک خیلی  خوبه ،داره عاقلانه پیش میره همچین مردی کناره منه و ...

خوشبخت باشین گلم💗

2720
ی کلام بگو مامان من شما ۲۰ سال پیش یبار تصمیم ازدواج خودتو گرفتی از کوپنت استفاده کردی این کوپن منه ...

اره باید همین کاری کنم بگم مامان منو ول کن تو رو خدا 

چرا برام مهمه ولی خب شما گفتین از چهره ش خوشتون نمیاد نگفتین که چهره ش خوب نیست 

اره من خوشم نمیاد شاید یکی دیگه خوشش بیاد👍

2714
وایی دقیقا منم تو این شرایط بودم برای من بابام گیر داده بود همه شرایطش خوب بود فقط لاااااغر و قدددد ...

خدا کنه مامان منم ول کن بشه و اینو رد کنه😂

بنظرم بمون ترشی گرون شده اون همه امکانات وپول وبرنامه ب تونیومده .فقط محکم وایسا بگو ن یه کلام حیف اون ادم بااون همه برنامه و شرایط کاری خوب بعددچار مشکل بشه .شماهم نمیتونی باهاش خوشبخت شی چون اون همه چیزش طبق برنامست وشما خارج ازبرنامه دوس دارین زندگی کنین پس خواهر من فقط ن بگو وتمام

شرایطش خوب بود اما ملاک شما زیباییه.من بودم اگه ازنظر مالی تو رفاه بودم قبولش میکردم چون قیافه برام اونقدرا مهم نیست.دوره ای هستیم ک پول ازهمه چی مهمتره البته کنار اخلاق

2706