2726
عنوان

شما بودین چکار میکردیم مامانم کچلم کرده😒😒😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 85 پست

ی کلام بگو مامان من شما ۲۰ سال پیش یبار تصمیم ازدواج خودتو گرفتی از کوپنت استفاده کردی این کوپن منه زندگی منه خودم میخام براش تصمیم بگیرم والسلام بزور ک نمیتونه ببرتت سر سفره عقد خیلیم فشار آورد ب خوده پسره بگو راضی نیستی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولشه داره كلاس ميذاره از برنامه و اينا حرف ميزنه  منم با شوهرم ٩ سال فاصله سنى دارم اولش از ...

😂😂😂

حالا تو با قیافش مشکلی نداشتی من با قیافشم مشکل دارم

حاجی با من کل کل نکن درسته دخترم ولی یهو دیدی پصرونه نمودمت🙌😹💋📿
خودت باید توجیه بشی به درد شما نمیخوره این آقا و گزینه مناسبی برات نیست نه مامانت جوابی جز اینکه مور ...

مامانم اینجوری نبودا رو این مورد گیر داده میگه خوبه وگرنه که من اصلا اینو دوست ندارم  

2728
عزیزم میشه یکم توضیح بدی من هم یک ازدواج ناموفق داشتم نمیخوام اینبار اشتباه تصمیم بگیرم مخصوصا که خی ...

از همون اول ازش خوشم نیومد هیچ حسی بهش نداشتم ولی چون اخلاقش و شرایطشو گفتن خوبه قبول کردم الانم بعد ۸ سال هیچوقت عاشقش نشدم و همیشه از انتخابم پشیمونم با اینکه مرد خوبیه اخلاقشم خوبه

عزیزم وقتی همه چیش اوکیه یکم باهم رفت و آمد کنید شاید به دلت نشست اگر مهرش نیوفتاد یا نتونستید ارتب ...

نمیشه من قیافه یکی رو دوست نداشته باشم اصلا بع دلم نمیشنع قیافه استادمون رو دوست نداشتم درسش رو حذف کردم این که ازدواجه😬😬🙄

پس هیچی دیگه.نهایتا نتونستی مامانت رو متقاعد کنی مستقیم به خودش بگو باهاتون هم عقیده نیستم.

به خودش که گفتم گفت حالا یکم بیشتر فکر کن شاید نظرت عوض شد

عزیزم سنتون خوبه فکرتون وعقلتون کامله ،اگه علاقه ندارید جواب رد بدید 

اره دوسش  ندارم جوابم هم مسلما منفی هست 

وایی دقیقا منم تو این شرایط بودم برای من بابام گیر داده بود همه شرایطش خوب بود فقط لاااااغر و قدددد بلند اصلا ب من نمیومد قیافشم زشت. انقدر گریه کردم شب و روز تا ب بابام بگم از قیافش خوشم نمیاد. بابام با اینکه خیلی دوسم داره و حرفمو گوش میده نمدونم اینجا چ گیری داده بود اخر انقدر دست ب دامن خداو پیغمبر شدم دعا معا خوندم بابام بی خیال شد 😄😄😄😄 گفتم بابا یه استخاره بگیر اگه هرچی شد همون خداهم دمش گرم هوامو داش یَک بد اومد که نگو بابا فوری ردشون کرد خخخخ

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
چجوری مامانم رو راضی کنم بابام گفتم میگه مهسا نمیخواد بگو ن مامانم میگه بزار مهسا بیشتر فک کنه😬😬

امان از این مامانا که فکر میکنن اگه دختر برای ازدواجش به حرفشون گوش بده همیشه بهترینا براش پیش میاد 

من همیشه مامانمو مقصر میدونم الانم بخاطر بچه ناچار به ادامه م

الان دیگ زمونه ای نیست بخاطره موقعیت و شغل ازذواج کرد چرا مردارو غول چراغ جادو میدونیم ک ب ارزوهامون ...

اصلا من که نیاز به پول ندارم پول رو خودم دارم من اخلاق و قیافه طرف برام مهمه که این قیافه نداره

شوهرمم سنتی بود ولی همون اول از قیافش خوشم اومد. 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706